Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Grupy miały kolor nie tylko na say a także jak się kliknie tab liste graczów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak ustawić żeby grupy miały kolor nie tylko gdy piszą, ale także jak się wciśnie przycisk Tab (lista graczy)?*

rsz_grammar_nazi_icon.jpg

Fanatyzm jest przekleństwem narodów
Kult jednostki, religijny, polityczny, nacjonalizm
Będą zawsze tym samym - czarną stroną człowieczeństwa
Nic nie tłumaczy morderstwa!

 

Opublikowano

Jeśli masz plugin PermissionsEx to dodaj do grupy prefix.

prefix: '&NUMER'

 

Gdzie NUMER to kolor jaki chcesz mieć

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

Ja dodałem to do PermissionsEx i mam na [TAB] kolorowe nicki.

Ale wiem dlaczego ty nie masz wejdź w config Essentiala i sprawdź czy masz włączoną opcję change-playerlist znajduje się ona na samym początku w config"u. Jeśli masz tą opcję na false to zmień na true i zrób reload, lub restart serwera.

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

OK tylko ja mam czyli Wlasciciel nie maja tego VIP , SuperVip i inne grupy jak im to zrobic

 

 

 

 

Mialem na true tylko przed miałem #

273311426008082588388.png

Opublikowano

Problem rozwiązany miałem # aż 3 a tylko 1 zauważyłem a te 2 były daleko od tego ale je usunąłem i jest ok dzieki leszczu

273311426008082588388.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...