Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ravia.eu Lv oraz godzina na szepcie na kamer modzie


Baby Buns

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Aby uzyskać lv oraz godzinę przy nicku w szepcie, musimy wejść do folderu z zianstalowanym kamer modem.

2. Następnie otwieramy plik mod_config.cfg, najlepiej notatnikiem bądź Notepad ++

3. Szukamy 6 linijki:

 

WhisperLevel=(Lv%s) %s:
 

4. Wyżej wymienioną linijkę zmieniamy na:

 

WhisperLevel=(Lv%s) %s :
 

5. Zapisujemy :)

Jak widzicie na załączonyms screenie, wygląda to identycznie na kamermodzie jak na oryginalnym kliencie ravi :)

y2q0og.jpg

 

 

Dla leniuszków download ^_^ Pobierasz, wklejasz do głównego folderu z kamer modem i podmieniasz. Życzę miłego cheatowania :P

 

Download:

 

 

http://www.speedyshare.com/eehza/mod-config.cfg
 

Skan:

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/f8f29abc77b89ac4340fb42f058577ba9895a877a63d9533087caebf7e3b01e1/analysis/1366244132/
 

 

 

 

Jeśli dodałem temat w złym dziale, z góry przepraszam, ale nie było mnie dość długo na tym forum. Pozdrawiam :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

skomentuje to już 2 raz dajesz coś czego nie sprawdzasz i dobrze ci radze usuń to albo zrób tak żeby było dobrze.

po wbiciu do gry wygląda to tak:

1365526634-U94362.png

Popatrzcie na 1 wiadomość w szepcie za dużo jest : :

tak to powinno wyglądać

WhisperLevel=(Lv%s) %s : 

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

Szkoda, że u mnie wszystko jest dobrze :) W tym co Ty podałeś, lvl będzie za blisko nicku i nie będzie : :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...