Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Zagrajmy na Ravia.eu z Muskiem odc 49


Muskownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mussk jestes tak chujowy jak mało kto.... dosyć że dosłownie 90% zgapiasz od IsAmU to nic samemu nie wymyślisz...

 

1. IsAmU nie gra w lola ... ty też

2. IsAmU robił filmiki z tytułem taka sytuacja... ty też.

3. W poprzednich filmikach mówisz tak jak IsAmU, teksty typu .... czy wiesz że .. jest Pompa ?? =.="

4. Pytasz ludzi jak IsAmU czy możesz użyć jakiejś tam buffki 60lv ?? Tak jak IsAmU =.=

5. Muzyka w tle to kawałki z intr IsAmU ... nutki które zwykle on puszcz na swoich filmikach.

6.Nazywasz Banschee koniem, choć pierwszy to zrobił IsAmU..

 

moge tak do 50... ogarnij sie małolacie bo ty nigdy nie bedziesz jak IsAmU. =.="

Możesz szczekać, a i tak mnie nie ugryziesz.


Opublikowano

Mussk jestes tak chujowy jak mało kto.... dosyć że dosłownie 90% zgapiasz od IsAmU to nic samemu nie wymyślisz...

 

1. IsAmU nie gra w lola ... ty też

2. IsAmU robił filmiki z tytułem taka sytuacja... ty też.

3. W poprzednich filmikach mówisz tak jak IsAmU, teksty typu .... czy wież że .. jest Pompa ?? =.="

4. Pytasz ludzi jak IsAmU czy możesz użyć jakiejś tam buffki 60lv ?? Tak jak IsAmU =.=

5. Muzyka w tle to kawałki z intr IsAmU ... nutki które zwykle on puszcz na swoich filmikach.

6.Nazywasz Banschee koniem, choć pierwszy to zrobił IsAmU..

 

moge tak do 50... ogarnij sie małolacie bo ty nigdy nie bedziesz jak IsAmU. =.="

1. Gralem w lola od 2010r czy tam 2011

2. Tytul jest dowolny

3. W sumie dla osoby, ktora nie byla w temacie moglo to tak wygladac

4. Mam buffke 60 lvl praktycznie od startu serwera

5. No tak, nie moge puscic nuty, ktora z tego co widze podoba sie ludziom

6. Pol internetu nazywa banshee koniem

 

PS nie pisze wież tylko wiesz

Opublikowano

1. Gralem w lola od 2010r czy tam 2011

2. Tytul jest dowolny

3. W sumie dla osoby, ktora nie byla w temacie moglo to tak wygladac

4. Mam buffke 60 lvl praktycznie od startu serwera

5. No tak, nie moge puscic nuty, ktora z tego co widze podoba sie ludziom

6. Pol internetu nazywa banshee koniem

 

PS nie pisze wież tylko wiesz

heh myślisz ze tylko ja tak sadze ?? to łąp ssy ... sa one tylko z godziny wstecz

 

kh9mad.jpg

 

2xycoe.jpg

 

ctjzfb.jpg

 

piejts.jpg

 

twifon.jpg

 

dalej twierdzisz ze go nie kopiujesz ?? =.="

Możesz szczekać, a i tak mnie nie ugryziesz.


Opublikowano

heh myślisz ze tylko ja tak sadze ?? to łąp ssy ... sa one tylko z godziny wstecz

 

 

 

dalej twierdzisz ze go nie kopiujesz ?? =.="

Tak, dalej tak twierdze, bo go nie kopiuje, poniewaz jestem na filmikach taki jak na codzien ;)

Opublikowano

Kobieta koń wymiata więc od niej wara. Tak między Bogiem na prawdą to jest tak jak wyżej koledzy opisali, nie żeby mi to przeszkadzało ale takie są fakty.

Opublikowano

Mussk jestes tak chujowy jak mało kto.... dosyć że dosłownie 90% zgapiasz od IsAmU to nic samemu nie wymyślisz...

 

1. IsAmU nie gra w lola ... ty też

2. IsAmU robił filmiki z tytułem taka sytuacja... ty też.

3. W poprzednich filmikach mówisz tak jak IsAmU, teksty typu .... czy wiesz że .. jest Pompa ?? =.="

4. Pytasz ludzi jak IsAmU czy możesz użyć jakiejś tam buffki 60lv ?? Tak jak IsAmU =.=

5. Muzyka w tle to kawałki z intr IsAmU ... nutki które zwykle on puszcz na swoich filmikach.

6.Nazywasz Banschee koniem, choć pierwszy to zrobił IsAmU..

 

moge tak do 50... ogarnij sie małolacie bo ty nigdy nie bedziesz jak IsAmU. =.="

1. Nie tylko Musk nie gra w LoL'a >.<

2. "Taka sytuacja" jest używane w tytułach filmów przez jakieś... 1/2 polskiego YouTube.

3. A wiesz, że słowo "Pompa" 1 zostało używane przez Hardkorowego Koksa, nie IsAmU?

4. Musk ma Buffa 60lv dłużej niż IsAmU swojego.

5. Ja jakoś nie słyszałem w tle żadnej muzyki z intra IsAmU.

6. To Kiecol pierwszy nazwał Banshee koniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...