Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[T.O.P] [PvP] [Maszyna Dedyk] [Magiczne łuki] [Czary] [Ukryte Skrzynie] [Polecany] McPvP !


KoORNEL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: McPvP
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: mcpvp.maxc.pl:25780
134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1 | Zawsze Najnowsza
1346003482__de2zjo.gif Sloty: Tyle ile serwer PvP powinien miec
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: PvP
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Nie
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Nie
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Pluginy Autorsko skonfigurowane jak i Kilka z paczki KoORNEL
1346055890__zalogaserwera.png
Właściciel:jankesadamus
Właściciel:humannus
Moderator:KoORNEL
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Na naszym serwerze nigdy nie ma nudy To serwer PvP Nie kiedy są eventy Parkour za które jest nagroda vip :) Na serwerze są Magiczne łuki Który posiada każdy gracz Łuki te walą piorunami jak i pajeczyną i ponad 20 innych Rodzajów Mamy też Ukryte skrzynie w ciemnych labiryntach jak i ukrytych jaskiniach

]

 

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Nastepny gowniany serwer PVP

Nic nowego luki czarujace hahaha

i jakis gowniany supervip na nodusie a admin mu kicka tylko raz da

: *

Stoi admin i patrzy jak mnie taki Nodus bije z plecow : )

Nie polecam nic oryginalnego wszystko sciagnete z pierwsze lepszego serwera pvp

Opublikowano

nie polecam serwera, gówno totalne. head-admin ma nodusa a jak go upomne, bo jest analfabetą i nie potrafi poprawnie pisać to mi kicka daje. a jak mu pisze, że ma nodusa to 'zaraz ci dam bana za obraze'.

PXUm92q.gif

Opublikowano

nie polecam serwera, gówno totalne. head-admin ma nodusa a jak go upomne, bo jest analfabetą i nie potrafi poprawnie pisać to mi kicka daje. a jak mu pisze, że ma nodusa to 'zaraz ci dam bana za obraze'.

Dokładnie.

W 3 na serwerze nie da sie bić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...