Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jak wam się podobają helikoptery ? ;D


maly2704i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , dzisiaj wracam że szkoły odpalam przeglądarkę loguje się do BFH i patrze nowy zwiastun a tam heli ;) Jak dla mnie bomba od dawno na to czekałem ;D

Opublikowano

Za 999 to tylko na jeden dzień a na zawsze za 4999 funds ;) są zajebiste ;D Na pewno nie na wieczornej potyczce bo tam nie ma samolotów ;)

 

Kiedyś było tak że jak coś nowego było to dawali kody chociaż na jeden dzień żeby to wypróbować a teraz .. po prostu mają nas już gdzieś

Opublikowano

Jak za funds, to za przeproszeniem hu****e. Powinni zrobić tak, że płacisz raz- masz dostęp do wszystkiego za VP.

                           

Opublikowano

Na pewno nie na wieczornej potyczce bo tam nie ma samolotów ;)

Jeśli już, to wieczorny pojedynek. Tam są helikoptery, obejrzyj handela, dokładnie wszystko przedstawia.

@EDIT

Super, że to dodali. W końcu jedno z moich marzeń się spełniło - nie wiem, jak u was. Jeszcze nie miałem okazji lecieć nimi. Dobrze, że dali kupno na limit. Jest oszczędniej ;)

P.S. Mogliby dodać jeszcze motocykle - takie dwuosobowe. Kto jest za ? xD

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Motocykle hehe dobre by to było i jeszcze pasażer żeby mógł strzelać ;) a i jeszcze kogoś na kierownice ;D w końcu to BFH w samolocie siedzi się na skrzydłach ;)

 

Ja już dzisiaj leciałem dzisiaj z jakimś typkiem ;)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/309bc98ae6c0eea3.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/288538c51697f49a.html

Opublikowano

Ja znalazłem je na wyspie wake i wieczornym pojedyneczku.

 

Moja ocena heli 7/10

 

(2 odjęte bo mało mapek z respawnem, 1 punkt bo obsrane sterowanie)

Opublikowano

Nieda się tym sterować... Podleciałem do góry chciałem lecieć do porodu i mnie obróciło do góry nogami :D

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Przyznam się bez bicia:po raz pierwszy zastanawiam się,czy wydać tyle kasy na bfa :)

 

Plusy:

-potężne giwery zdolne zanihilować czołg

-mała prędkość-łatwiej trafić

-calkiem cichy

-dwa dodatkowe miejsca

-FUN,FUN,FUN

-dużo hitpointsów...

 

Minusy:

-...tylko co z tego,skoro schodzą masakrycznie szybko

-odsłonięty pilot

-mała prędkość,łatwiej cie trafić,trudniej uciec

-giwery trzeba przeładowywać

-sterowanie wymaga dużej wprawy

 

Tyle z moich obserwacji.

Opublikowano

Powinni dać nowe pojazdy za darmo dla wszystkich.

Bo po co kupować coś co mogłoby być za darmo.

Mi wystarczą pojazdy dostępne dla wszystkich.

EA miała za małe zyski z gry, więc musieli coś takiego za fundsy dać.

Powinni zrobić więcej nowych pojazdów i map, bo teraz to ciągle dodają milion nowych rodzajów broni, a mapy rzadko.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Przecież one są za darmo, tak jak czołgi spawnują się tylko rzadziej. 5000 tysięcy za nieskończoność użyć to przecież cholerna okazja. Za taką możliwość z czołgami dałbym i z 10 tysięcy.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

No więc zaczyna się kackowe snucie.

 

jak wiecie bądź nie kacki kupuje sobie founds regularnie i testuje nowinki. :)

 

No więc w związku z tym kacki ma już helikopter.

 

No więc skoro kacki ma helikopter to wam o nim opowie

 

No więc (xD) opowiadam

 

Helikopter jest lekki i wygodny, użycie około co 30 - 40 sek.

 

Helikopterem się w chuj trudno startuje (nie raz się w drzewo wyjebałem)

 

Helikopter jest mało odporny, mogą Cię wziąć ze snajperki

 

Helikopter zadaje średnie obrażenia, idealne na samoloty, ale nie na czołgi

 

Poczekajcie na przecena jak kacki i kupcie go za tysiaka jak kacki :DDDDD

 

Podobała się historyjka demona (bo taki mam strój) kackiego? Daj + :P

Opublikowano

Kacki:Serio nie nadaje się do niszczenia czołgów?

Bo przy mnie to wygląda tak:jade sobie czołgiem(full hp),nagle yatatata,i mój czołg radośnie wybucha.

Co do startu:faktycznie,tylko ja najczęściej lądowałem do góry podwoziem :)

 

Ma ktoś pomysł,jak opanować tego potwora?

Próbowałem już wszystkiego,a i tak najczęściej po kilku sekundach trace kontrolę i robie koziołki w powietrzu.

Testowałem kilka rodzajów sterowania:

-klasyczne

-z odwróconą myszką

-ze skrętem w myszce i odwróceniem

 

I nic,cały czas mój heli przekrzywia się i pada na glebe.

Opublikowano

Siema powiem wam LOL?? pierwszy raz siadłem za sterami tego cacka prowadzi mi się świetnie 1 raz jak nim grałem miałem staty 23-4

być może dlatego tak dobrze steruje bo gram w bf p4f i tam apachem tak samo sie steruje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...