Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wybranie plugniu na Auto Wiadomości ..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Szukam pluginu który powoduje, że wiadomości się automatycznie pojawiają na serwerze ..

Jest wiele tych pluginów, ale jaki jest waszym zdaniem najlepszy ??

Czekam na odpowiedzi ..

 

Opublikowano

To nic trudnego. Wystarczy wybrać odstęp czasu miedzy wiadomościami, napisać wiadomości i ustawić prefix :)

Tak, ale mam problemy, bo mi idzie normalnie jak nie skonfiguruje, a jak dam swoje wiadomości to już nie chodzi ..

Mógłbyś mi przesłać z wiadomościami :

- &3Jeśli &4Admin &3nie odpowiada znaczy, ze jest zajety

- &6Zapraszamy do kupna VIP i SuperVIP

- &9Dodaj na skype Wlasciciela maciej.rapa

- &5 Wychodzac ze spawnu akceptujesz regulamin

- &1 Rekrutacja na &3Pomocnika &2 : ON

 

Byłbym bardzo wdzięczny i z góry dziękuje ..

 

Opublikowano

 

# ----------------------------------------------------

# AutoMessage Configuration File

# ----------------------------------------------------

# Message Configuration:

# Messages are handled in lists to allow for advanced customization!

# Feel free to add color codes by using & in your messages!

# To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!

# Lines starting with / will be run as a command!

# To add single apostrophes into a message use ''.

# For a complete tutorial go to

 

settings:

enabled: true

min-players: 0

log-to-console: false

auto-update: false

message-lists:

default:

enabled: true

random: false

interval: 45

prefix: '&r[&bAutoMsg&r] '

- '&3Jeśli &4Admin &3nie odpowiada znaczy, ze jest zajety'

- '&6Zapraszamy do kupna VIP i SuperVIP'

- '&9Dodaj na skype Wlasciciela maciej.rapa'

- '&5 Wychodzac ze spawnu akceptujesz regulamin'

-'&1 Rekrutacja na &3Pomocnika &2 : ON'

vip:

enabled: false

random: false

interval: 45

prefix: '&r[&bAutoMsg&r] '

messages:

- 'This message will be displayed to users with \nautomessage.recieve.vip!'

 

 

Trzymaj, powinno działać :)

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Według mnie te AutoMessage nie są najlepsze.

Ja używam i polecam AutoMessage'a starego, który tworzy pliczek: automessages.propetites

Według mnie najlepszy ze wszystkich ;)

Opublikowano

SimpleBroadcast jest banalny w konfiguracji. Dostajesz pusty config i wszystko co zaczyna się od nowej linijki jest osobną wiadomością, która wyskakuje jakoś co minutę do 3 minut.

9ba2772bd8f3bfd5b66fad1da53c835a.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...