Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie chłodzenie na CPU do 50 zł


Zerax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć tak jak w temacie kupiłem ostatnio procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHZ (socket LGA775) podkręciłem go sobie do 2.50GHZ temperatury są ok jednak planuję w przyszłości dojść do 2.7-2.8 GHz.Obecnie mam chłodzenie hmm wentylator Saphire czy jakoś tak 80 MM wolnoobrotowy jakie chłodzenie polecacie kupić d0 50 zł na allegro?Czy może zostawić takie?

 

PS:Ma ktoś jakiś schemat jak rozmieścic wentylatory 120X120MM w obudowie Logic A14?

Szukasz FishBota Blokady HS M2Boba a może Wykrywacza Metinów I Rud? Ta uniwersalna paczka zawiera to wszystko

http://www.sendspace.pl/file/bf181fba1251dd7b4dd888e

Opublikowano

http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-lc-power-lc-cc-95-414526/

W tej cenie. Ogólnie to ci się nie opłaca tego procesora kręcić i w niego tak inwestować, bo wydajność i tak wzrośnie tylko minimalnie. Temperatury są ok - czyli jakie? Puść program OCCT na pół godziny, i wrzuć tutaj screeny wygenerowane przez niego.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

30 minutowy test w stresie(wykorzystywanie procesora 100%) i temp skoczyły na MAX 70 stopni i więcej nie szło.Zazwyczaj jest 40/49 stopni jak gram w coś.Bez innego chłodzenia procka kręcił raczej nie będę zostawić na 2.5?

 

EDIT:Temp sprawdzałem w HWmonitor i CPU-Z

Szukasz FishBota Blokady HS M2Boba a może Wykrywacza Metinów I Rud? Ta uniwersalna paczka zawiera to wszystko

http://www.sendspace.pl/file/bf181fba1251dd7b4dd888e

Opublikowano

To zostaw tak jak jest, nie kupuj nowego chłodzenia bo i tak się nie opłaca.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...