Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jakiś fajny za 6300 ip :)


DeViNAK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Posiadam: 6300 IP, Dariusa, Gravesa, Ahri, Dravena, Rengara, Varusa,

Zależy mi na: Dobrym rozpierdolu :D

Preferuję: Wszystko, tylko rola supporta mi nie pasuje :P

Opublikowano

jak ci zalezy na rozpierdolu to graj dariusem ;p ale jak chcesz to sobie kup kha zixa zajebista postac do jungli i na solo topa

Opublikowano

@up. Napisałem, że mam dariusa :) I się własnie zastanawiam nad kha :P

 

Co myślicie o Ziggsie? Kiedyś jak był w rotacji to dobrze mi się nim grało. Albo co myślicie o Fiorze albo fizzie?

Opublikowano

Kha jest op ;d doskok, escape, ewolucje, w leczy, niewidka, q ładny dmg. Polecam sam go niedawno kupiłem i się nie zawiodłem.

Opublikowano

Zed:

 

- Przydatny pasywa, dobry w walce i do last hitów minionów

- Q dobre do dobijania, harrasowania i last hitowania z odległości

- W - wypuszcza twój cień, działa jak wbudowany flash i powtarza twoje skille

- E dobra farma, niski cd, duże dmg

- Ulti - stawiasz drugi cień, zadaje duże dmg, przydatne, gdy ktoś chce uciekać

- Ciekawa mechanika

- Ciekawy wyglą

y526IOx.jpg


Opublikowano

Na "rozpierdol" najlepszy jest Renekton tylko teraz jast za 4.8k :D ult+E robisz "rozkurwapierdol" oczywiście w pobliżu carrych przeciwnika xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...