Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak jesteś kzak to powiedz jak naprawic


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki mały error na serwie

uid 0: exited on signal 11 (core dumped)

 

Głownie błąd polega na crash pamięci aplikacji tak mi się wydaje

 

 

Syserr

 

SYSERR: Apr 16 20:17:04 :: Process: SEQUENCE 3425e400 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:17:04 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:17:47 :: Process: SEQUENCE 343f5a00 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:17:47 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:17:58 :: Process: SEQUENCE 3c562900 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:17:58 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:18:21 :: Process: SEQUENCE 42b4ec00 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:18:21 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:18:25 :: Process: SEQUENCE 429e5a00 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:18:25 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:18:46 :: Process: SEQUENCE 3425f300 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:18:46 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:18:57 :: Process: SEQUENCE 431c6200 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:18:57 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:18:57 :: Process: SEQUENCE 431c5600 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:18:57 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:19:07 :: Process: SEQUENCE 3c7f1600 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:19:07 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

SYSERR: Apr 16 20:19:22 :: Process: SEQUENCE 431cc800 mismatch 0xaf != 0x0 header 254
SYSERR: Apr 16 20:19:22 :: Process: SEQUENCE_LOG [UNKNOWN]-------------
	[254 : 0xaf]

 

Jak ktoś zna odp to poproszę

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

command_log prawy , deign table Lenght obok varchar dajesz do 50 , jesli to ten blad bo jeszce jest podobny jak sie probujesz zalogogwac ze zla binka .

 

 

Niewazne niezobaczylem glownego bledu ktory ci wyskakuje

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Tak szukając po googlach to natknąłem się na to:

 

http://lists.freebsd.org/pipermail/freebsd-questions/2004-November/064865.html

Głównie dotyczy ten błąd apache22, przynajmniej w większości znalezionych tematów w googlach :D

Wpisz coś takiego

 

/usr/local/sbin/apachectl startssl

i na ep*p coś takiego:

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1647663-release-mismatch-0xaf-0x0-header-254-fix.html

8910814572903361049127.png

Opublikowano

głównie chodzi o ten bląd

 

uid 0: exited on signal 11 (core dumped)

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

 

głównie chodzi o ten bląd

 

uid 0: exited on signal 11 (core dumped)

To w googlach wpisz i Ci wyskoczą głównie błędy związane z apache22

PS. Masz w ogóle zainstalowane apache22 na serwerze?

8910814572903361049127.png

Opublikowano

A czy twój błąd nie jest podobny do tego? Tzn. czy napisałeś tutaj cały czy jego fragment:

 

May 20 22:03:50 morgoth /kernel: linux: modify_ldt needs kernel option USER_LDT
May 20 22:03:50 morgoth /kernel: pid 11639 (server_linux), uid 0: exited on signal 11 (core dumped)

Bo jeśli masz podobny błąd głównie chodzi o "/kernel" to musisz dograć jakieś USER_LTD do jądra systemu.

 

Niechciał bym Ci rozwalić maszyny, najlepiej zapytaj o ten błąd Badara

 

http://www.mpcforum.pl/user/330049-badar/

albo AdminFreeBSD

 

http://www.mpcforum.pl/user/376506-adminfreebsd/

Jak ktoś by miał wiedzieć na tym forum jak dokładnie to zrobić to tylko oni (Tak podejrzewam) :D

8910814572903361049127.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...