Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival] MineJoint ! 100% minecraft'a i sruvival'a ! aktualnie [hamachi]


P0trAfi3

Podoba się?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy serwer Ci si?, podoba i Zrobi? Dedyka ?

    • TAK
      0
    • NIE
    • Tak + dedyk
      0
    • Taki sobie serwer :(
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
25411783296559694344.png
1364478361-U369501.pngMineGibon 100% Survival 1364478375-U369501.png
Adres IP: 25.180.39.116
Typ serwera: Hamachi
Ilość slotów: 15
Wersja serwera: 1.5.1
Premium: dialog_cancel.png
Potwory: yes.png
Zwierzęta: yes.png
Nether: dialog_cancel.png
PVP: yes.png
WL: dialog_cancel.png
1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png
Adminisratorzy:
H@ - Geron
Admini - nie ma; Rekrutacja ON
1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png
64076430007440147985.png
* AuthMe
* AutoSaveWorld
* AZRank
* ClearLagg
* Essentials
* LetItRain
* PermissionsEx
* Vault
* Vote
* WorldEdit
* WordlGuard
80218046012974794945.png
No cóż, narazie niestety serwer będzie hamachi, gdyż nie wiem, czy jest sens kupować dedyka, skoro tych serwerów jest od ...
Do rzeczy:
* na serwerze jest bardzo mało pluginów [ + ]
* nie ma pluginu automessage, więc nie ma, nie potrzebnego spamu na czacie, Oraz oszczędność pamięci itp na serwer [ + ]
* Serwer jest w 95% przemyślany, więc ew błędy mogą wystąpić po stronie, złego skonfugurowania / mojego błędu [ - ]
* serwer typu survival, więc nie ma żadnych ułatwień dod. pluginów dodających jakieś bajery itp, ma to być przynajmniej w 99% serwer minecraft, a nie coś podobnego do tej cudownej Gry
* Zastanawiam się nad dodaniem działek dla graczy, ale nie sądzą, żeby były potrzebne, każdy zbuduje się gdzie mu się podoba, czy to na drzewie, czy na ziemi, lub też pod ziemią
Narazie serwer nie ma swojego forum itd, gdyż to hamachi więc nie potrzebne, jednak dla wygody, mam dział na forum cs gibon.pl, więc i tam będę zamieszczał aktualne informacje, wzór podania o admina itd, aczkolwiek ten temat również będzie aktualizowany.
Mam do Rozdania 2 Adminów, Podania składacie
83248587100163697872.png
(respimy się w biomie: dżungla) No więc, pomysł na serwer survival, przyszedł mi tak po prostu z nieba. Ma to być przyjazny serwer dla każdego, jest to 100% survival (takie jest założenie), jednak no wiadomo skoro jest Vip, to ma swoje przywileje nie jest ich wiele, żeby gra miała sens !
25391681591158839670.png
1. evencik a mianowicie będę wywoływać deszcz [ organizowany codziennie ]
- Zwierząt !
- Potworów !
- przedmiotów !
2. "Wydobycie" [ organizowany raz w tygodniu ]
W specjalnym pomieszczeniu, które będzie wypełnione rudami diamentu/złota itd.
Będzie wydobywanie na czas surowca, os. która wydobędzie najwięcej surowca
wygrywa V.I.P'a na 2 tygodnie
3. "Polowanie" [ organizowany raz w tygodniu ]
każdy dostanie po 1 łuku i 4x po 64 szt strzał
osoba która zdobędzie największą ilość zabić wygrywa również V.I.P'a na 2 tygodnie, 3 os z najlepszymi wynikami dostają V.I.P'a
* 1. miejsce V.I.P 2 Tygodnie
* 2 i 3 miejsce V.I.P na Tydzień
4. "Przetrwanie" [ organizowany raz w tygodniu ]
W pomieszczeniu z 50 Zombie/szkieletów/creeper'ów/spider Sam wybierasz kogo chcesz
musi przeżyć jak najdłużej, 3 os z najlepszymi wynikami dostają V.I.P'a
* 1. miejsce V.I.P 2 Tygodnie
* 2 i 3 miejsce V.I.P na Tydzień
Nie będzie 2 event'ów Jednocześnie !
52716155348573791128.png

Spawn

38798545247939249830.png

Na wprost respawnu zrobiłem mały "ołtarzyk" tak na przywitanie.
01965365410013802974.png

38331461663380173271.png

21924411598826279553.png

Jest to konstrukcja, która powstała specjalnie, żebyśmy mogli dla siebie łowić, na końcu pomostu ustawiłem 3 guziki z których wypadają wędki ( wiadomo prosty mechanizm, zablokowany bedrockem ), jeśli wędki się skończą, śmiało pisać do mnie, do uzupełnię braki
Na skrzyżowaniu pomostu, znajduje się wieża, z której widać jaką to piękną dżungle dam wygenerowało, oraz z jeden strony widać większą od pozostałych ( w zasadzie grubsze, z koroną w kolorze ;> ? ) drzew oraz jest najwyższe. W środku drzewa nie ma nic, jest ono również przedłożone w głąb mapki i puste, więc można porobić jakieś tunele, które łączyły by się z tym drzewem. Na drzewie aktualnie znajduje się na 1 "gałęzi" Mieszkanko o wymiarach 10x10x12+dach. Ma ono wbudowaną małą "komórkę" w której znajdują się skrzynie z minimalnym wyposażeniem ( np z każdego rodzaju drzewa, oraz deski każdego rodzaju 3x po 64, szkła, wełny itd ). Takich mieszkań planuje zrobić z 2/4 w zależności, jak będzie rozwijać się serwer. Planuję zrobić, jakiś przyjazny konkurs, w którym będzie możliwość wygrania tego pierwszego gotowego mieszkanka.
37299922484738289704.png

63171951545015069381.png

Podobna zasada jak z pomostem, pod warpem /warp polowanie przeniesie nas w "środek" dżungli i pod 3 guzikami są ukryte strzały oraz łuki ( są tabliczkami podpisane ). I Miłej zabawy na polowaniu.
29198546347744546992.png
* Właściciel;
* Admin;
* Ziomek ( domyślna );
* Lejdis;
* V.I.P
33514322806962504821.png
- Własny slot
- Prefix przed nickiem &6[V.I.P]
- Nick w kolorze turkusowym
- Pisze na kolor "złoty" [&6
- oraz 3 własne kity
87505777647714044516.png
kity vip'a: w nawiasie określony czas, co ile można korzystać z komendy
/kit vip ( raz na 24 h )
dostajesz kamienny kilof; łopatę; siekierę; miecz
/kit vip1 ( raz na 12 )
dostajesz po 32 szt desek; drzewa; ziemi; kamień
/kit vip2 ( raz na 48 h )
dostajesz z kolczugi hełm; napierśnik; spodnie; buty
jest również jedna, domyślna komenda dla ziomka i lejdis a mianowicie"
kit na "start" ( raz na Tydzień !! )
/kit start dostajesz po 64 szt desek; drzewa; ziemi; kamień
86002029554971424686.png
/warp pomost
/warp wieza
/warp polowanie
94281409592927478926.png
Poniedziałek: 16:15 - 20:30 możliwe, że dłużej/krócej
Wtorek: 16:15 - 20:30 możliwe, że dłużej/krócej
Środa: 15:00-20:00 możliwe, że dłużej/krócej
Czwartek: 15:00-20:00 możliwe, że dłużej/krócej
Piątek: 15:20-20:00 możliwe, że dłużej/krócej
Sobota: nie mogę określić, ale postaram się, żeby jak najwięcej był włączony
Niedziela: nie mogę określić, ale postaram się, żeby jak najwięcej był włączony
Każde problemy z czasem, jeśli będą wynosiły 30min+, wynagrodzę "evencikiem" konkursikiem ;)
82573795652924767804.png
nazwa sieci:

 

MineJoint #1
MineJoint #2
MineJoint #3
MineJoint #4
MineJoint #5

 

Hasło: minecraft
66458182671772391355.png
Pt. " Jakie imię ? "
Na czym polega?...
Otóż, polega na tym, żeby odgadnąć moje Imię !
Dla ułatwienia, mieści nie ono w przedziale alfabetycznym A do literki J
Odpowiedzi, piszecie na moje GG-6573204
DO WYGRANIA 2 VIP'Y !!
Serdecznie Zapraszam !!
Opublikowano

@ Refresh

Zapraszam, Serwer ON !!

 

4 Pierwsze osoby, które wejdą na serwer i napiszą mi na hamachi jaki kolor ma korona " dużego " drzewa, dostaną V.I.P'a na 2. Tygodnie

[ jednak musisz być min raz na 2 dni obecny na serwerze, inaczej tracisz vip'a ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...