Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][Wojny Gildii][100Slotów][TheBestServerOnTheWorld][24/7][Dedyk]


VerfixD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png SpecGry 1364478375-U369501.png


Adres IP: 83.168.74.40:25566


Typ serwera: Survival+Wojny Gildii+MobArena


Ilość slotów: 100


Wersja serwera: 1.5.1


Premium:

dialog_cancel.png


Potwory:

yes.png


Zwierzęta:

yes.png


Nether:

yes.png


PVP:

yes.png


WL:

yes.png




1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:



  • Właściciel-Dixon
    H@-KarolciaxD
    Technik:Adi123/Dixon


Moderatorzy:



  • Budowniczy:Skyliet
    Mod:Oliwier123


KidModeratorzy:








1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


Serwer stoi naprawdę na potężnej maszynie



Parametry
Procek:6x3.4GHz
Ram:32GB DDR3 1600MHz
Dysk:SSD 2x120 + 1TB
Łącze:100MB\'s

Serwer ma również swojego TS3
IP:ts-hot.pl

Na serwerze możecie zakupić range ViP
Więcej Info na Serwie.

Miła Administracja która zawsze jest do waszych usług.
Pamiętajcie jesteśmy tu dla was :)

Na serwerze panuje miła spokojna oraz przyjazna atmosfera.
U nas nie ma spin Administracja jest świetnie zgrana.

Jesteśmy otwarci na wasze propozycje..

Gwarantujemy wam zero lagów.

Jeżeli szukacie czegoś na dłuższa metę to dobrze trafiliście.

Serdecznie Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy w Świecie Minecraft




 

Opublikowano

Edit:

 

Potrzebujemy 2 KidModów oraz 1 Moda Wiecej info na serwerze Lub na gg 46207011

 

Lat 15 + Po mutacji oraz obowiązkowy ts3

 

Opublikowano

chujowy serwer laguje w chuj a administracja to lamusy NIE GRAC TAM !!!!

Powiem ci tak Każdy z Administracji ma lat 18 + i każdy jest ogarnięty i gotowy by pomoc gracza to ze ty kolego masz lat 8 i masz sapy bo ktos ci vipa nie chce dac za free to twoj problem !!

I nie życzę sb tego typu Komentarzy pod moja prezentacja

 

 

Dodam jeszcze ze skoro ty masz lagi na moim serwie gdzie mamy 32 gb ramu i 6 x 3.4 procka to proponuje nie grac na kalkulatorze i nie używać drewnianego Internetu

 

Wtedy lagów miał nie bedziesz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...