Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co można zrobić z 8 stówkami


Daniel_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc chciałbym kupić coś mądrego do max 1000pln to max chodzi mi o komputer i czy na takiej maszynie ruszy left4dead2

x


Opublikowano

Nie ruszy, do 1000zł to kupisz sprzęt bez karty graficznej więc...

Chyba, że jakiś używany okazyjnie.

Konto Rek0n zostało zbanowane niesłusznie, więc teraz stacjonuję na tym koncie, pozdrawiam.

Opublikowano

Mi się przyda te 800 stówek chętnie przyjmę. Numer konta podam na PW.

 

PS: Za mało.. kompa za to nie kupisz ale już fajny smartfon tak np. Lumia 820

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Mam ale gówno warte komputer poszedł w kąt odkąd kupiłem laptopa i naszła mnie chęć na kupno nowego gotowca tylko pod gry

x


Opublikowano

hehe a ja miałem kompa za 1100 zł ;d

 

amd 2x 250 3ghz

geforce gt 430 za 160 zł po znajomości

twardziel 120 gb za 8 dyszek

płyta asus m57a8l

ram 4 gb ddr3 kingston

 

i tak jakoś weszło - powiem Ci , że taki lol to 70 fps , bioshock 30-40 fps , wiedźmin 2 minimalne itd. Grać sie da , kokosów nie ma ale komp wystarczy na pewien czas. Jak chcesz zagrać w bf3, resident evil 6 , crysis 3 , dead space 3 etc. no to ja na takie nowości musiałem dorzucić jeszcze 8 stówek kolejne ;p

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Mam ale gówno warte komputer poszedł w kąt odkąd kupiłem laptopa i naszła mnie chęć na kupno nowego gotowca tylko pod gry

 

Gotowiec pod gry? Mario?


 

Opublikowano

http://www.4max.pl/pl-PL/koszyk/51341

 

zasilacz można by zmienić(bo te gpa trochę lipne, szczerze to nei chciało mi się szukać innego ; s)

do tego zestawu kupujesz hd4850 (na allegro, używane koło 200) i grasz w bfa 3 na minimalnych ^^ albo możesz poszukać na allegro Chieftec GPS 500w(link niżej) i gtx 260 oc/soc, podkręcisz go trochę i odpalisz sobie bfa3 na średnich(może nawet bez podkręcania ^^)

 

http://allegro.pl/chieftec-gps-500ab-a-500w-sli-cf-ready-2xpcie-gw-i3175484961.html

 

Później byś dysk sobie kupił jakiś ; d

 

 

@edit

jakby się nie wyświetlał koszyczek:

http://www.4max.pl/pl-PL/produkt/867388/413/Obudowy-i-zasilacze/Chieftec-Zasilacz-iArena-GPA-500S8-500W-80

http://www.4max.pl/pl-PL/produkt/931868/413/Obudowy-i-zasilacze/SilentiumPC-Brutus-410-Pure-Black-AT-XSSD-ready120120mm-be

http://www.4max.pl/pl-PL/produkt/893390/409/Pamieci-do-PC/GOODRAM-DDR3-4096MB-PC1333-CL9

http://www.4max.pl/pl-PL/produkt/905302/406/Plyty-glowne/MSI-H61M-P20-%28G3%29-Intel-H61-LGA-1155-%28PCXVGADZWLANSATADDR3%29-mATX

http://www.4max.pl/pl-PL/produkt/1165665/407/Procesory/Intel-Pentium-Dual-Core-G2020-29GHz-3M-LGA1155-BX80637G2020

Opublikowano

Na te Vertexy (mowa głównie o 4850) jest tyle skarg, że bym się z tym wstrzymał.

Albo nowe APU (i tak LFD2 będzie chodzić fajnie) albo G2020 + używany HDD i GPU.

Opublikowano

No to może jak do 1000zł i do gier, to kup ps3?

Wg. mnie najlepiej. Po co się pierdzielić z jakimiś 4850 i ciągle nie być pewnym czy kupi się dobry komp? Weźmiesz PS3/Xbox 360 i L4D2 Ci pójdzie bez zmartwień :)

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Wg. mnie najlepiej. Po co się pierdzielić z jakimiś 4850 i ciągle nie być pewnym czy kupi się dobry komp? Weźmiesz PS3/Xbox 360 i L4D2 Ci pójdzie bez zmartwień :)

Na APU też mu pójdzie bez problemu, a PS3 za niedługo zacznie wymierać z powodu braku next-genowych tytułów.

 

 

 

U nas geforce gtx 560 w sklepie do 360zł był i już masz jakąś tam dobrą grafę. Szukaj dobrze.

Kupię tak, jak jest, tylko daj namiary.
Coś mi się wierzyć nie chce... nie jest to przypadkiem SE ? :F
Opublikowano

Ja w tym zakresie cenowym to raczej kupił bym taki zestaw

karta hd4870 za ok 200zl używane

procek intelcore 2 duo 50-100/ quad 150-200

płyta jakaś lga775 pasująca pod wybrany procek ok 80

zasilacz albo jakis zwykly nowy albo użwany dobrej marki ok100

nagrywarka 50-80

dysk to już w zależności od potrzeb

obudowa jakas tania to oszczedzisz na komponenty

ewentualnie dodaj 50 zl do karty i kup 4890 lub 4870x2

a co do procka to llepiej uzuwany quad.

Na tym powinno ci pojsc moze nawet na średnich detalach

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

Ja w tym zakresie cenowym to raczej kupił bym taki zestaw

karta hd4870 za ok 200zl używane

procek intelcore 2 duo 50-100/ quad 150-200

płyta jakaś lga775 pasująca pod wybrany procek ok 80

zasilacz albo jakis zwykly nowy albo użwany dobrej marki ok100

nagrywarka 50-80

dysk to już w zależności od potrzeb

obudowa jakas tania to oszczedzisz na komponenty

ewentualnie dodaj 50 zl do karty i kup 4890 lub 4870x2

a co do procka to llepiej uzuwany quad.

Na tym powinno ci pojsc moze nawet na średnich detalach

775 wymarł kilka lat temu. Nic już nie warto pod to pchać.

Opublikowano

Pewnie masz racje, ale i3 nie kupisz w tym zakresie cenowym, a jak sie uda to niech bierze cos lepszego, ja staralem dopasować do kwoty 800zł. Sam ostatnio kupiłem quada za 80zł z braku gotówki i tyle samo za płyte, no ale jak kto może

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

Pewnie masz racje, ale i3 nie kupisz w tym zakresie cenowym, a jak sie uda to niech bierze cos lepszego, ja staralem dopasować do kwoty 800zł. Sam ostatnio kupiłem quada za 80zł z braku gotówki i tyle samo za płyte, no ale jak kto może

Kupi Pentiuma/Celka z możliwością wymiany na i5.

Opublikowano

No jezeli to nie jest przekraczające owego budżetu to napewno korzystniej wyjdzie na przyszłość.

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...