Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft [Serwer] [Kwadratowa Nizina] [Zapisy]


TheLexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Mam serwer Kwadratowa Nizina wiec prowadze zapisy na nią. Co zrobić aby sie dostać? Napisac odpowiedzi na pytania:

 

1.Ile grasz w mc

2.Wiek

3.Czy jesteś ogarniety

4.Dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze

5.Nick z minecraft'a

 

Wybiore 4 osoby :)

 

IP: s116.csrv.pl:15364 wlacze jak juz zbiore osoby ;d

Szukam sponsora PW !

Opublikowano

1.Ile grasz w mc1 rok

2.Wiek 14

3.Czy jesteś ogarniety Tak!.:)

4.Dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze.Poniewaz lubie serwery,które nawiazuje do km.

Opublikowano

1.Ile grasz w mc: już z dwa lata :)


2.Wiek: 14


3.Czy jesteś ogarniety: Tak.


4.Dlaczego chcesz zagrać na tym serwerze: Lubię serwery tego typu , ale każdy albo był nie ogarnięty albo padał po tygodniu.I mam nadzieję , że ten będzie fajny :)


Nick w minecraft: Patrykx77


Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

1.Ile grasz w mc:2 lata


2.Wiek:14


3.Czy jesteś ogarniety:No pewnie że tak


4.Dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze:Bo lubie placki i mam ochote sobie pograć już dawno0 szukałem sererwa z wh


5.Nick z minecraft'a:Zibro


a tak po za tym ts mumble i skype jest :P

Opublikowano

1.Ile grasz w mc : od 1.7

2.Wiek : 17

3.Czy jesteś ogarniety : Zapewne tak, aczkolwiek nie mnie to oceniac .

4.Dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze : Lubię tego typu serwery .

5.Nick z minecraft'a : GameToU

 

Mam nadzieje ze jeszcze mam szanse :P

Opublikowano

1.Ile grasz w mc:2 lata

2.ile masz lat:15

3.czy jestes ogarniety:raczej tak

4.dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze :poniewaz lubie takie serwery

5Nick z mc:KamixPL

Opublikowano

Ile grasz w mc? : Od września


Wiek: 16


Czy jesteś ogarniety: W stu procentach


Dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze?: Ponieważ szukam serwera gdzie można pograć w miłej atmosferze.


Nick z minecraft'a: KevN

Opublikowano

Ile grasz w mc? : Wybacz nie zapisałem sobie tego w głowie :)

Wiek: 17

Czy jesteś ogarniety: Staram się rzecz jasna

Dlaczego chcesz zagrac na tym serwerze?: Szukam ludzi z którymi można pograć i się pośmiać.

Nick z minecraft'a: minecraftsoby

Pozdrawiam

9625174_4_25.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...