Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer PVP [LVL'E][AUTOMATYCZNY SMS SHOP][SUPER MAPA][ATRAKCJE][EVENTY]


jankesadamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny serwer jaki będzie event?

Napisałem coś ci na pw odpisz

Dodaj do zrobic w item-shopie Thorns III i miecz Sharpness V Fire Aspect II albo miecz oddzielnie

Opublikowano

A dodasz do zbroi thorns 3 odpisz mi na pw jak dodasz miecz do zbroi thorns to kupie opisz jeszcze dokładnie vipa i svip to tez może kupie

Opublikowano

Niektóre pluginy Są z mojej paczki Jeżeli się mylę autor niech odpiszę

 

NoSwear 100%

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Odradzam wejścia na serwer ,gdyż :

-pełno cziterow

-H@ dziecko

-Moderator dziecko

-0 znajomości komend

-tekst moderatora "ja jestem do pomocy w budowaniu mapy"

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Chiterzy dzis wypadna to 1 dzien mam dużo problemów z pluginami i ogarniam jutro juz bedzie all ogarniete! Admin to nie dziecko, w przeciwieństwie do ciebie ;)

Komend dużo ma supervip ;) Al gracz ma to co powinien to nie serwer FreeBuild tylko pvp jak wchodzisz to wiesz ze idziesz sie napierda#@!c!

na serwerze jestem ale dzis byłem zajęty i tylko przy starcie byłem 2 właściciel jak by co pomoże ;)

13_mpcforum-logo.png

 

Opublikowano

Nie polecam.

-Admin dziecko (klnie jak popadnie,łatwo go sprowokować)

-Nie ogarnia nic (pluginy gotowce)

Generalnie nie polecam!

Opublikowano

Nie polecam

- Serwer gowno gracze niektorzy to dzieci ktora graja max 1miesiac i sie nie znaja na cheatach i oskarzaja kazdego

- Czasem lag na 7s [ nie wina kompa mega mam dobrego ]

- Pliki sa skopiowane widzialem takich serwerow z 5

Generalnie nie polecam

Opublikowano

Jedno pytanie.

Wchodzę na serwer rejestruje sie i pisze proszę sie zalogować.

Nie znam hasła bo ktoś mi się pewnie włamał na konto.

Proszę o un-register nick: Gabcio69

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...