Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy WOTa trzeba ściągać.


Power is Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niestety trzeba pobrać

a jak chodzi na pendrive jest taka opcja

ale najlepiej żebyś samemu pobrał

nie wiem jak masz wolnego neta noc poczekasz i masz :D

xih3gEBG.png

Opublikowano

no niestety trzeba pobrać

a jak chodzi na pendrive jest taka opcja

ale najlepiej żebyś samemu pobrał

nie wiem jak masz wolnego neta noc poczekasz i masz :D

 

Ja swojego wota zainstalowałem na jednym lapku. Potem skopiowałem na dysk przenośny i śmiga mi na każdym kompie.

76561198001815076.png
Opublikowano

no niestety trzeba pobrać

a jak chodzi na pendrive jest taka opcja

ale najlepiej żebyś samemu pobrał

nie wiem jak masz wolnego neta noc poczekasz i masz :D

No, neta mam 1 mb/s ale limit transferu 6gb. Spróbuje, może się uda.

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Bierz normalnie od kolegi, tez mam limity i tak zrobilem. Tylko musisz miec sporego pendrive.

wystarczy taki z 4 GB ;)

 

---------------------------------------------------------

 

Ajtam no to 14 xD

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Nie starczy, wot ma 12 giga z kawałkiem

12 giga ??serioo ?? to czemu jak sciagalem mialem do pobrania tylko 3giga no prawie 4giga ...

dosc ciekawe

a i pobieralem okolo 20minut

xih3gEBG.png

Opublikowano

Zawsze można spakować winrarem albo innym programem archiwizującym na mniejsze części i przenosić po kolei. Nikt wam nie każe kopiować od razu całości :)

76561198001815076.png
Opublikowano

Może Ci kolega instalkę gry zgrać pamięć flash. Jest jeszcze opcja kupienia gry w sklepie, dostaniesz od razu jakieś tam bonusy za to ;)

Maruusek.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...