Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Telefon na karte w plusie - jaki polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki polecacie telefon na karte w plusie?

Byleby byly doladowania co miesiac za 3 dyszki.

Ale nie chce znowu na 100 miesiecy. xD

+ za zlotoweczke niech bd.

uluq.png


Just give me a reason,


Just a little bit’s enough


Just a second, we’re not broken


Just bent we can learn to love again.


Opublikowano

Może ten nowy :

 

Nokia-Lumia 610 Black
Mój kumpel ma i mówi że dobry jest

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

panasonica

 

PS

za 1zł się telefonów nie bierze (przykładowo musisz ładować konto czyli jakieś 1500-2000zł musisz wydać na tel....a taki telefon kosztuję max 400zł

Nima :rolleyes:

Opublikowano

Ja bralem tipo. Nie ma juz doladowan 42, tylko max 24.. Place msc 40zł za doladowanie. za telfon placilem 5dyszek..

 

 

Ale w plusie jest teraz taka taryfa , ze glowa mala..

 

 

Co do telefonu polecam Ci Xperie Sole? jakos tak, ladny telefonek 5mpx aparat, a tipo 3.2 , to samo co Tipo, tylko ze Sola ma lepszy procek, 1.2ghz jak sie nie myle, a tipo 0.8 ghz.. Sola wiekszy, lepiej sie wiadomosci pisze. Android najnowszy.

 

Mozesz wziac jeszcze jakas lumie, albo Samsunga Galaxy..

 

 

 

Przed wzieciem telefonu poczytaj sobie na internecie opinie o tych telefonach

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Admin Cienia
Opublikowano

Nie bierz telefonu w mixie za złotówkę, ponieważ jest to bardzo nieopłacalne. Zazwyczaj suma obowiązkowych doładowań przekroczy dwu lub trzykrotnie wartość otrzymanego telefonu.

Ponadto dochodzą wysokie kary umowne w przypadku nie wywiązywania się z zasileń.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...