Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Drużynowe ucieczki, zarabianie pieniędzy


fatumboba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od kilku dni jeździmy z kumplami w drużynową ucieczkę i dopiero teraz zauważyliśmy,że niby każdy na koniec po około 13-15 tysięcy dostaje, a tak naprawdę tylko jednej osobie przybywa kasy. Reszta jest dosłownie ruchana, jeżdżą a kasy nie dostają. O co tu chodzi?

Opublikowano

Czy ten bug występuje zawsze czy czasami? Wychodzi na to,że jeśli chcemy wszyscy zarabiać to po prostu co wyścig musimy się zmieniać,żeby dostawać kasę?

Opublikowano

Czy ten bug występuje zawsze czy czasami?

Ten Bug zawsze występuje, gdy dojedziemy na ostatnim miejscu.

 

Wychodzi na to,że jeśli chcemy wszyscy zarabiać to po prostu co wyścig musimy się zmieniać,żeby dostawać kasę?

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Opublikowano

Ten Bug zawsze występuje, gdy dojedziemy na ostatnim miejscu.

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

 

Jeśli jeździmy w czwórkę z kumplami to żebyśmy zarabiali po równo to po prostu co wyścig ktoś inny musi przyjeżdżać ostatni, bo inaczej za każdym razem 3 najszybsze samochody dostaną gówno, a najwolniejszy będzie hajsu miał że głowa boli. W ogóle taki bug powinien zostać naprawiony w kilka godzin, ponieważ jest to kurestwo.

Opublikowano

Jeśli jeździmy w czwórkę z kumplami to żebyśmy zarabiali po równo to po prostu co wyścig ktoś inny musi przyjeżdżać ostatni, bo inaczej za każdym razem 3 najszybsze samochody dostaną gówno, a najwolniejszy będzie hajsu miał że głowa boli. W ogóle taki bug powinien zostać naprawiony w kilka godzin, ponieważ jest to kurestwo.

Można jeździć na multi i wtedy kolegów nie oszukujesz.

Inni o tym nie wiedzą, a ty sobie szybko kasę i osiągnięcie poprawiasz (osiągnięcie "Zdobyta gotówka").

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...