Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BadzikCraft | Sezon II | SURVIVAL + PŁATNE GILDIE | HARD | 40 SLOTÓW | MIŁA ADMINISTRACJA | REKRUTACJA ON


silve_craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj drogi użytkowniku!

Przedstawiam Ci w pełni profesjonalny serwer SURVIVAL + GILDIE ! Serwer ma 8 GB ramu i 40 slotów, więc lagów nie powinno być. Serwer jest dostępny 24/7. Mamy miłą i ogarniętą administrację, która zawsze Ci pomoże. Aby założyć gildie potrzeba mieć: 64x diament, 64x emerald, 64x netherquartz, 64x obsidian, 64x bookshelf, 64x grass. Gdy będziemy mieć te itemki wystarczy wpisać komendę: /f create <Nazwa Gildi> . Na serwerze wprowadziliśmy drop z Stone'a. Diamenty: 0.31% Emeraldy: 0.29% Złoto: 0.56% Żelazo: 0.98%.



Główne informacje!

IP SERWERA: BadzikCraft.srvmc.pl


IP TEAMSPEAK3: 178.217.186.86:9794

POWTORY: ON [HARD]

ZWIERZĘTA: ON

NETHER: ON

PVP: ON

GILDIE: ON [PŁATNE]

Ekipa serwera!

Administrator - Bartosz123a1

Administrator - Sweet07

Administrator - Badzik12345

Moderator - stanowisko wolne

Moderator - stanowisko wolne

Helper - stanowisko wolne

Helper - stanowisko wolne

Chcesz dostać się do ekipy serwera? W sprawach rekrutacji na Moderatora pisz do Bartosz123a1, a w sprawach rekrutacji na Helpera pisz do Sweet07. Aby zostać Moderatorem musisz znać wszystkie komendy pluginów: WG, WE, Essentials, Factions. Aby zostać Helperem musisz znać wszystkie podstawowe komendy Gracza + wiedzieć gdzie co jest na serwerze.

Screen Shooty !

1

wkrótce

2

wkrótce

3

wkrótce

4

wkrótce

Konto VIP !

Aby dowiedzieć się co posiada VIP i ile kosztuje wpisz na serwerze komendę: /vip

Changelog:

Start serwera: 14-04-2013r.

Oryginalny temat serwera, proszę o usuwanie innych reklam na tym forum!

Opublikowano

19:28 do 19:42 W-L jest włączona.

 

 

Dam edita jak będzie on i napisze czy fajnie się gra.

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Fajny serw polecam MrNicePig

jak mozesz polecac server skoro nie wystartowal?....

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

19:28 do 19:37 W-L jest włączona.

 

 

Dam edita jak będzie on i napisze czy fajnie się gra.

Chyba dzis nie wystartuja

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Pierwsze minusy servera.


Start 19:30 Prosze bardzo..

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Widać jaki to profesjonalny serwer. Najpierw zapowiada serwer, robi reklamę, którą publikuje, podając datę i godzinę otwarcia. Następnie siedzi 30min na forum, widzi że nie ma zainteresowania, więc wychodzi i włączy serwer kiedy indziej (np. jutro). Nie na widzę takich debili, bo tylko tracą czas ludzi którzy czekali na ten serwer.



Nawet nie czekajcie, bo kolesia nie ma na forum.

Opublikowano

Się nagrałem, włączył na 20min i znowu WH.

A co do serwera, są mocne lagi i duże wymagania na gildie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...