Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] co sądzicie o twisted fate


rojdzonson1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślałem że jest słaby kupiłem go bo chciałem ogarnąć coś słabego i powiem że na 1 mapie miałem 2 penty na normalu nie oficjalne bo dopiero 5 dochodził pod koniec a raz pisało as a ta 2 zrobiłem 1 vs 5 oraz miałem triple na rank a wy co o nim powiecie?

Opublikowano

champ jak każdy inny. Jak ktoś umie grać to nawet gównem dobrze zagra. W moim przypadku wszystkie tfy które spotkałem to były mega nieogary

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Tak tf tylko ap, na soloq jest idealny, żeby "wycarrować" grę, na niższym poziomie dywizji, oczywiście, jeżeli gracz jest ogarnięty i umie wykorzystywać tą postać w 100%. Widziałem ogarniętego tf, nawet kilku i sądzę, że ta postać ma w sobie mega potencjał, nawet zobaczmy jak Czaru z Mym'u nim gra, popatrzeć jak można tą postać wykorzystać, a naprawdę gra się nim bardzo fajnie.

Opublikowano

TF to mój ulubiony midder i ma łatwą farmę, dobre ganki i olbrzymie dmg. Czasami można po trollować i pograć nim jako adc. ;p

Opublikowano

TF to aktualnie najlepszy midder, według mnie. On nie jest słaby - wręcz przeciwnie, on jest OP! Tylko że trzeba go ogarnąć, bo to trudny champion, ale ten kto sądzi że jest słaby, to jest totalnym debilem. Nim się po prostu cudownie carruje gry, jeśli top/bot nie daje rady to Ult i ,,Dwaaa truupyy" po za tym slow, stun i mozesz sobie mane regenerować. Cud miód i orzeszki ;D

 

Sam nim bardzo lubię grać, ale nie bardzo nim nadal ogarniam. Ale kurde, ta postać to totalna kosa, tylko musze go ogarnąć :D

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

ja właśnie będę teraz nim często grał i to będzie moja główna postać szkoda że dopiero od niedawna nim gram ale kiedyś myślałem że jest słaby bo grały nim często nieogary pooglądam też czara i zobaczę jak on nim gra bo nie oglądałem :D

Opublikowano

Od piatku gram praktycznie ciagle tf i musze przyznac zebpostac jest baardzo dobra.Na jakies 15 meczy tfem przegralem tylko 2 gry prez naprawde slaby team.Wczoraj 1 ranked i skonczylem ze statami 10:5:20

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...