Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LordsOfPvP][PVP][1.5.1][DrugaEdycja][Zapraszamy][OgarnietaAdministracja][20Sl]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1364478361-U369501.png LordsOfPvP 1364478375-U369501.png


Adres IP: 37.59.10.167:25004


Typ serwera: PVP


Ilość slotów: 20[Chwilowo]


Wersja serwera: 1.5.1


Premium:

dialog_cancel.png


Potwory:

dialog_cancel.png


Zwierzęta:

dialog_cancel.png


Nether:

dialog_cancel.png


PVP:

yes.png


WL:

dialog_cancel.png




1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:




Szokko

Dastars



Moderatorzy:




Xikai



KidModeratorzy:




Zemir00





1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


Zapraszamy na serwer PVP


Miła Atmosfera

Ogarnięci Admini

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Ferbuson ogarnij miałem tylko jeden serwer typu KM ale to jest nie wypał i tyle a serwer ten serwer bedzie długo stał a to że cię zabili i się tu wyżywasz nie ma nic do rzeczy Pozdrawiam

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

serwer to jedna wielka kupa, administracja to jakieś dzieci, latają w prot 4 diaxowych, mieczach 4;1 a ty w zelaznym prot 1 i sharpner 1 zelazny i zabij takiego, jak najbardziej odradzam gry u nich. Strata czasu

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

nie dostałem bana za 'hacki' chłopcze to po pierwsze. Latają w prot 4 bo sam admin mówił " ja mam diax eq prot 3/4" Dastars dokładniej, wasz kidmod był przy tym. Ja w eq zelaznym prot 1 a on takim i miecz 4;1 miał mówił także. Taka gra nie ma sensu bo nie mam szans go zabić z eq gracza -.- pozdro

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

katsumoto ja mam eq prot3 , tak to prwda ale nie z eventów , nie z gm itp.Gram jak kazdy gracz.a moze tam latam z diax eq , ponieważ

nie chce mi się zdejmować eq co 10min. żeby coś poprawić , a ty na pewno dostaleś bana za kopiowanie itemow i niby chodzisz w prot1.

Opublikowano

Chłopcze ? mam 16 lat a Ty pewnie z 12..Katsumoto gracze zdobyli te eq w poprzedniej edycji i nie brali itemów z eq a bana dostałeś i się wyżywasz poza tym jak byś był na serwie to wiedział byś że poza normalną grą można zdobyć też diaxy z eventów które są co 2 dni pozdrawiam i nie komentuj jak nic nie wiesz

 

Poza tym istnieje takie coś jak Vip i SVip ...

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

@tinek181 mam 19 lat synu. Po raz 2 mówię, że nie dostałem bana (perma) nie gram na nicku katsumoto. Ja mówię jak jest ty spinasz na forum, na serwerze wyraziłem opinie jak jest, że są 'głupi' jeśli myślą, że będą mieli graczy jak na start mają killa od typa w prot 3/4 i za to dostałem bana na 10 minut, więc znowu POZDRO :)

63664285037120556547.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...