Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ NemezisCraft ■ [1.5/1.5.1][SV+Frakcje][23S][Dedyk]


dawidek951

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NemezisCraft



informacje.png


IP: nemeziscraft.gomc.pl


Tryb rozgrywki: Survival + Frakcje


Biała lista: Nie


Ilość slotów: 23


Zwierzęta: Tak


Potwory: Tak


PvP: Tak



pluginy.png


AuthMe,EpicBoss i te co są potrzebne na serwer



ekipa.png


Wlasciciel-Winged4Ever


Admin-Kropiko
Moderator-rdominik2000



dodatkoweinfo.png


Zapraszam was na serwer!. A dlaczego zapraszam?.! pewnie nie lubicie grac z x-rayowcamy co nie? tutaj nie ma problemu z nimi, teraz mozesz grac bezpiecznie, na serwerze mozecie zalozyc swoją wlasną gildie, robić dobre eq a dlaczego tak mowie bo z stone mozemy tez wydobyc EXPA!



Wbija na serwer, stwórz gildie, drop diamenty z stone, zbuduj zamek, rozgrywaj walki między innymi gildiami unas to wszystko mozesz zrobić!Zgraj się z kolegami aby twoja gildia byla najlepsza! Do Boje Fani MINECRAFT!



ap.png

 

 

Prosze o Administracje MPCForum aby nie zamykali tego postu!

Opublikowano

Serwer BARDZO fajny :) Miła administracja.Mili gracze Ogólnie super! :)

 

PS.Jak dorwę tego noobka który się włamał to mu #@#@#@#@ :)

Opublikowano

tka po 1. Ktos sie wlamal na moj nick!

 

 

 

Ale mam kopie spawna! więc jest OK i nie mow ze serwer zalosny skoro mowiles ze fajny, a to ze ktos sie wlamal to juz nie moja wina nie?!



Jak narazie Serwer OFF ponieważ wgrywam Kopie mapy, za 30min powinno wszystko byc ok. Jeszcze raz Przepraszamy!

Opublikowano

A skoro tak to przepraszam :( Nie wiedziałem :( Serwer bardzo fajny tylko gdy ten NOOB się włamał to sie zdziwiłem :( Przepraszam

Opublikowano

Coś nie może znaleźć Waszego serwera. No cóż, lecę dalej szukać. Dajcie znać jak coś ruszy.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...