Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Natan2006 LVL UP


FrizzEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jesteś kot 2lt1 ten skill w montażu filmików dosłownie zero lagów gry tyle killi.

@Montaż dupny filmik mi się nie podoba tyle odemnie

Opublikowano

Gz, dla jednych 4 dni grania ft a dla innych miesiąc sd, więc nie wiem czemu ten wasz płacz :)

Oto chodzi że ten filmik nic tu nie okazuje nawet jednego jego killa ni nic tylko jego deda i jak inny typ sobie biegnie bez sensu

Opublikowano

Oto chodzi że ten filmik nic tu nie okazuje nawet jednego jego killa ni nic tylko jego deda i jak inny typ sobie biegnie bez sensu

Przeczytaj jeszcze raz cały temat a nie próbujesz mi określać o co chodzi.

A do autora - powinieneś nagrać dłuższą grę.

76561198090890807.png

Opublikowano

Przeczytaj jeszcze raz cały temat a nie próbujesz mi określać o co chodzi.

A do autora - powinieneś nagrać dłuższą grę.

Człowieku żeby to jeszcze jakość miało i lagów nie było :)

Opublikowano

Pff wszyscy piszą że to parę dni grania a może chłopak sobie na spokojnie grał i wbił po paru tygodniach, ja osobiście jak wbiłem 2LT to byłem taki szczęśliwy ...

Stare czasy jak w CA grało się na kille a nie na lvl bez nemexa było tyle na temat wbijania lvla,

 

GZ wbicia <3

 

@EDIT

 

"a potem na elimkach wyzwiska bo HQ dla mnie HQ jest niczym czlowiek ktory je gra non stop rownierz No HQ nolvl :D"

DOKŁADNIE W 100% się z tb zgadzam

1390144171-U592769.png


Opublikowano

MINIGUN SPEC AID =HQ=7 DNI GRANIA LUB MNIEJ ale nie ci będzie GZ level UP

a potem na elimkach wyzwiska bo HQ dla mnie HQ jest niczym czlowiek ktory je gra non stop rownierz No HQ nolvl :D

muzycznapomaranczvandet.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...