Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarobek w RS


PomponikPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poszukuję jakiegoś dobrego sposobu na zarobek w RS.

Mój:

Mining-17

Smithing-9

Fishing-14

Cooking-21

Firemaking-25

Woodcuting-21

Crafting-10

Prayer-14

Runecrafting-1

Dungeoning-5

Jestem graczem F2P i proszę piszcie w jakimś prostszym języku albo tłumaczcie mi go jakoś bo tego RS-owego nie rozumiem ;)

Z góry dziękuje za pomoc. Jeśli jeszcze jakieś info będzie potrzebne to piszcie.

iuub.png

 

Opublikowano

:O Combat evolution??

Stary nie pyla się w to już grać w 1 dzień można 1B zarobić teraz.

Lepiej sobie kupić na allegro.

Przeżuć się na oldschool tam przynajmniej jest klimat

Opublikowano

Właśnie z tym oldschool mam problem bo tam każdy serw (przynajmniej tak jest napisane) jest dla memberów.

No tak. Ale warto dać te 7 zł na 1 miesiąc

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Polecam przejść Stronghold of Security pod barbarian (10k) oraz to obok z karaluchami, także 10k. Do tego dostaniesz jeszcze lampy z expem.

Woodcutting - dobry zarobek, ale czasochłonny.

Możesz wbić magic do High level alchemy i zarabiać na tym, ale potrzeba kasy na start.

Merchanting - kupowanie za mniej, sprzedawanie za więcej.

Opublikowano

Ja zarabiam na corpie/bandku. Corpa max 3 osoby zammy spear i jazda. Bandka najlepiej solo.

 

diamond_item.png  

Opublikowano

Karaluchy, yewy, Lobstery albo swordfishe.
Mozna tez :
Zbierac surowce pod falador.
Wine of zamorak - 1,5k za jedno ( okoo) tylko runki trzeba kupic.
Nic poza tym... sama nudaaaa na F2P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...