Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie runy pod AD?


dsg2005

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

 

Chciałbym Was spytać jakie runy najlepiej kupić pod ad? Uzasadnijcie.

 

Piszcie wszystko jasno i po polsku, w przeciwnym razie będę zmuszony to zgłosić.

 

 

Plusuję ! :)

Opublikowano

Jezeli adc to esencje/glif/pieczec ad a znaki pod przebicie pancerza

Jezeli offtank ad to esencje/znaki ad/glify pod odp na magie/pieczec pod armora.

sstwc.jpg

Opublikowano

Kolega @2UP Ma całkowitą rację. Są to uniwersalne runki pod AD, chyba że grasz tylko konkretną postacią (np. Hecarim) wtedy budujesz konkretnie na daną postać

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

A ja swoje zrobiłem w ten sposób:

 

Czerwone: 0.95 dmg

Żółte: pancerz

Niebieskie: odp. na magię

Esencje: 2,25 dmg

 

Jestem zadowolony z takich

Opublikowano

Czerwone AD x9
Żółte AD Resist x9
Niebieskie AP Resist Per Level x9
Quinty AD x3, lub Przebicie Pancerza x3

Opublikowano

Jezeli adc to esencje/glif/pieczec ad a znaki pod przebicie pancerza

Jezeli offtank ad to esencje/znaki ad/glify pod odp na magie/pieczec pod armora.

Weź, człowieku nie wiesz ze z takimi runami łapiesz q od dravena i nie masz pół hp?

 

A ja swoje zrobiłem w ten sposób:

 

Czerwone: 0.95 dmg

Żółte: pancerz

Niebieskie: odp. na magię

Esencje: 2,25 dmg

 

Jestem zadowolony z takich

Te są dobre, esencje, albo 6 czerwonych można dać na przebicie pancerza na niektóre champy

beznazwy1za.png


Opublikowano

Nie potrafisz sobie przetłumaczyć kilku słów na angielski?

90% graczy lola na poziomie gra na języku angielskim ze względu na buildy,runy,masteriesy i ogólny konfort, a ty nie potrafisz sobie przetłumaczyć kilku słówek, tak? Prędzej czy później i tak będziesz musiał takich podstaw się nauczyć, chyba że 2005 w twoim nicku to rok urodzenia.

Co do samego tematu. Runy które ja preferuje [ w języku angielskim bo nie znam polskich odpowiedników i nie, nie będe tego tłumaczył bo to ja pomagam osobie która zakłada temat a nie ona mi ]

Na przyszłość masz wszystkie strony którę ci się przydadzą, nie tylko AD. [ miałem zapis wszystkich więc czemu nie, komuś może się przydać ]

 

AD
Czerwone: Attack damage lub Armour penetration
Żółte: Armour
Niebieskie: Magic resist
Quiny: Attack damage

AP
Czerwone: Magic penetration
Żółte: Mana, Mana per lvl, Mana regen
Niebieskie: Ability power
Quiny: Ability power

TANK
Czerwone: Armor penetration
Żółte: Armour
Niebieskie: Magic resist per lvl
Quiny: Health

SUPPORT
Czerwone: Magic pene
Żółte: Armour
Niebieskie: Magic resist per lvl / magic per level
Quiny: Gold generation

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...