Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Graphic]Noroxor2433 vs Renissance


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][img]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1358014687-U286162.png [/img][/center]



[b][color=#FFFFFF]Wyzywający[/color]:[/b]Noroxor2433
[b][color=#FFFFFF]Wyzwany[/color]: [/b]Rennisance
[b][color=#FFFFFF]Wstawienie prac do[/color]:[/b] do 3 dni
[b][color=#FFFFFF]Głosowanie do[/color]:[/b] do 3 dni
[color=#FFFFFF]Tematyka:[/color]Ustalimy
[color=#FFFFFF]Notatka:[/color]Nie jestem zbyt "doświadczony" w grafice dlatego też szukam kogoś kto nie też nie jest zbyt dobry :)

 

P.S:EE Nie wiem czemu generator się zepsół :(


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Przyjmuję

Pisz PW, co i jak; proponuję sygnaturkę o tematyce Anime [widzę, że masz Naruto w sygnaturze] :)

 

Dobra także tematyka Anime i proszę o zmiane nazwy tematu. Prace później zrobie bo dzisiaj późnoo

 

Ja dzisiaj dodam tylko tak potem, tzn. po 19, a jeżeli nie, to najpóźniej jutro!

Opublikowano

beholder.png
Huh, to jest stara praca [2012-09-17] :huh:
Mam pracę z dzisiaj, ale nie jestem zadowolona z niej, nie chcę przeciągać oczekiwań na pracę, dlatego wstawiam starą.
Jednak, jeżeli chcesz, abym wstawiła tą dzisiejszą to wstawię, tylko daj znać :)

Napis "BeHolder", ponieważ ta sygnaturka była stworzona dla osoby o takim nicku.

Nie wiem czy można stawiać sygnatury które są przez kogoś używane :)
Pewnie nie mam szans ;)

A to moja, trochę się bawiłem nowym wtopieniem:
sasukepojedynek.png

Obecnie nie jest używana, przynajmniej nie widzę mojej pracy u niego w sygnaturze na żadnym forum :P
Ale jeżeli trzeba będzie to edytuje i wstawię wczorajszą pracę :)

Bardzo ładna praca! * - *

Opublikowano

Nie wiem czy można stawiać sygnatury które są przez kogoś używane :)

Pewnie nie mam szans ;)

 

A to moja, trochę się bawiłem nowym wtopieniem:

sasukepojedynek.png


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Noroxor zdecydowanie ponieważ wolę naruto i sporesztą fajnie się tło prezentuje przy sasuke :)

1921.png

Opublikowano

Noroxor2433 Praca jak z painta.

 

Praca Renissance jest dużo lepsza dlatego głos na niego.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Arcymistrz
Opublikowano

Ren.

 

Noroxor to jest słabe wtopienie, nałożona nakładka ( chyba, już nie pamiętam dokładnie ) z przebiciem i trochę rozmazane i to niektóre okrągłym pędzlem.

Opublikowano

Poziom obu prac jest bardzo słaby, ale cóż - Renissance :)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Obie prace mi się nie podobają :P.Ale gdybym miał wybierać to noroxor

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Renissance, praca bardziej mi przypadła do gustu.

Co do noroxor'a, praca mi się niezbyt podoba, kolory i trochę źle powycinany render.

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...