Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Dzisiejszy ranked


TeamSpeakUser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

87192345866981330619.jpg
Sam nie ogarnelem co sie stalo ze wygralismy :D .
z 10minut na midzie siedzialem kassadinowi bo lb z sona na bota lb w 7 minucie 0/3 !
Ja 2/0 okolo 8 minuta potem 'kassa zaczal robic to co ma robic adc (zabijac)'
Na początku gry wszyscy 'gg kassadin don't pick adc' a tam wygrana ;) .

(pod koniec okolo 5 minut zabijalismy jak porąbani :D )

(NIE PATRzcie na farme prosze )


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Co ten ss nam daje ?

 

Uroki brązu i silvera kolego. To jest nordic. Na tym poziomie wszystko jest możliwe. Ale Wydaje mi się że wygraliście bez ad carry tylko dlatego że kassadin jest bardzo mocny w late game , czego nie powiem o lb która jest szczerze słaba, w teamfighcie ściągnie tylko jedną postać tyle ;x

xxx

Opublikowano

----

 

Dat boots

 

Składałeś Trinita na Kaziku ?

 

Bronze ?

 

:)

(NIE PATRzcie na farme prosze ) - To mogłeś zamazać a nie Kacapana z siebie robić ;D

 

 

Lb adc new meta.

 

Gz.

 

 


1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

Gratulacje, chociaż nie wiem za co .

PS: to nie jest ranked, tylko normal, zobaczcie lewy górny róg

to jest ranked.

 

@top

zły build na kha zixa w jungli.

<>

Opublikowano

Ciulowa farma, trinity ;s

ale i tak GJ ale mogles z ta farma sie postarac bo to nic trudnego na khazixie zebrac cala fale minionow

Opublikowano

manamune nie jest viable w jungli, tak samo jak 3force.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Gra ja gra, nie zawsze meta wygrywa, poza tym jest to braz a tam lepsze rzeczy sie dzieja.

Zacny build Nasusa, chyba kolega nie wie ze IG z TF sie nie stackuja ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...