Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][TEKST] glockshoot vs Pleśniawek


glockshoot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: glockshoot

Wyzwany: Zgłoś się , to pierwszy ten lepszy do pojechania debiutanta ;)
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Ten kto wchodzi niech zaproponuje

Notatka: 16 wersów, temat wybierz mi , ja tobie

Opublikowano

Haha dobra wrzucam nasłabszą 16 jaka kiedykolwiek była na tym forum , ale jakoś trzeba zacząć :)

 

 

Kiedy chciałem być zwykłym człowiekiem , goniły mnie myśli jak tu nim być
Walczyć ze sobą aby być kimś zwykłym , całkowicie jak ty czy ty
Bawiąc się hajsem chciałem być kimś , pozostałem już tylko kukiełką
Bez perspektyw , bez szczególnych planów tylko z motywacją aby trawić w sedno
By wyjść spod czarnych chmur aby ukazało się słońce , a nie charować za kiepskie mońce
Wierząc w to , że będę żył życiem którym zawsze chciałem żyć
Stawiałem kroki w pochłaniającej mnie agonii czarnych chmur
A chcąc wrócić na właściwą drogę napotykałem szary mur
Karta się odwróciła , kiedy moją historię rap gra przechwyciła
Wsłuchiwałem się w teksty raperów zmieniając swe poglądy co było dobre w moim położeniu
Postanowiłem żyć tak jakby nie miało być jutra, a czarną chmurę pokryła moja trumna
Jednak jutro nastało a ja chciałem być kim innym więc zrobiłem podkopy pod dom i inwestycje mojej firmy
Nie trwoniąc pieniędzy tylko je inwestując , podwójnie zyskasz walcząc i budując
Na nienawiści jeszcze nikt nie zyskał , a kto tak myśli ? no chyba pizda
Takie wartości każdy pojmuje , a ja na tym tylko zyskuje
Dlatego zapamiętałem , że kiedyś czarne chmury pokonałem.

Opublikowano
Ceń w życiu każdą minutę, jakby miała być ostatnią,

Nie wiadomo kiedy umrzesz, cały czas na baczność.

By nie trafił Ci się przypał, przypał co pcha na dno,

Najgorzej gdy ktoś cie sprzeda, okaże się szmatą.

Nie ma leku już na to, najwyżej po Tobie ślady zatrą,

Będziesz dół kopał, na pogrzeb nie przyjdzie mama z tatą.

Ej, bo przyjdą tylko oni, rozkażą Ci się ukłonić,

Przed śmiercią, bo umierasz za nic, takie uroki zbrodni.

Ostatnia minuta najgorsza, będziesz chciał uciec stamtąd,

Jak spróbujesz to jedna kulka, oczy same Ci się zamkną.

Odejdziesz w niepamięć, zostanie wyryty atrament,

Na kartce, bo przed śmiercią jeszcze rap często pisałeś.

A jak skończysz kopać dół, to Cie wepchną i zasypią piachem,

Poczujesz ból, ale to będzie nic w porównaniu ze strachem.

Powiesz za jakie to grzechy, taka smutna ostatnia minuta

Ostatnia Twoja myśl, pacierz i czas już wyzionąć ducha.



Dodam jeszcze, że na pewno nie najgorsza 16. Niektóre pojedyncze wersy moim zdaniem są za długie i można luźno z nich dwa zrobić, ale to tylko moje zdanie ;)

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Głoś na Pleśniawka .

Powód : Jego tekst jest napisany składniej, od razu widać gdzie są rymy itp... łatwiej się czyta :)

Po za tym tekst ma lepsze przesłanie.

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...