Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak rozkladac skille w annie i garenie?


blazej2222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grając Annie maksujesz W, potem E, Q, i na samym końcu R [ultimate]. Ultimate maksujesz jako ostatnie [na 16/17/18 lvlu].

Grając Garenem maksujesz skille tak samo jak u annie. W, E, Q, R.

Opublikowano

Grając Annie maksujesz W, potem E, Q, i na samym końcu R [ultimate]. Ultimate maksujesz jako ostatnie [na 16/17/18 lvlu].

Grając Garenem maksujesz skille tak samo jak u annie. W, E, Q, R.

Przetestowałem i miałem staty 10;0 do tego 3 penta kille dzięki jesteś wielkim strategiem !!!

Opublikowano

Nie wiem jak wy ale ja na Annie maxuje tak :

Q/W,Q/W, E, i w tym czasie R

Garen :

Q/E,Q/E, W, i w tym czasie R

Combo :

Annie :

E+Q+W+R+Q
E+R+Q+W
E+R+W+Q
Takie comba można robić 1 moim zdaniem zabójcze.

Garen :

W+Q+E+R

Opublikowano

Przetestowałem i miałem staty 10;0 do tego 3 penta kille dzięki jesteś wielkim strategiem !!!

Wiem. A co do itemkóf to musisz mieć 6 BT i 1 IE. Wtedy Twoja tarcza zadaje magiczne obrażenia krytyczne, i pojawia się krasnoludek [Wychodzi tunelem jak kret. [To jest ukryta pasywka]]. Dzięki temu jestem już w Czelendżeru a mam dopiero 15 lvl !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...