Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4FunCraft [40 slotów] [Dedykowany serwer] [NOWOŚCI !] [Survival+Frakcje+RPG !] [Miła Administracja] Zapraszamy Oficjalna prezentacja serwer 4FunCraft


GoonZ6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczytałem całą reklamę i z pewnością zagram na serwerze, oczywiście jako Krzyżowiec. I właśnie,,, mam pytanie co do tej klasy:

Czy będzie ona mogła wytworzyć diax/żekazną zbroje i używać diax narzędzi, oraz łuku?

 

PS: Nazwa serwera i te IP, kojarzy mi się z jakimś serwerem który jakiś czas temu wystartował i upadł. Może się mylę i serwer postoi więcej niż tydzień.

Opublikowano

@up serwer mamy opłacony na 176dni .. więc nie upadnie.

 

Co do klasy Tak będzie ona mogła strzelać z łuku i używać diax narzędzi Co do zbroi to tylko żelazną.

Opublikowano

Serwer zrobił na mnie pozytywne wrażenie, miła administracja, znośny spawn i ogólnie fajny serwer.

Polecam!

Opublikowano

Polecam serwer, Fajne klasy miła administracja, ładny spawn. Dużo graczy

 

Naprawdę polecam serwer

Opublikowano

Proszę nie brać tego jako Ref !

 

Dodałem kilka SS z serwera

Dzisiaj w nocy dodamy nowe dropy na serwerze

Dodamy również SG [survivalGames]'

 

 

Do Administracji:Proszę nie brać tego jako odświeżenie tematu !

Opublikowano

@up Tak exp jest zwiększony o 2x [Ze wszystkich mobów/Graczy]

 

Co do TS, to owszem będzie dzisiaj/jutro

Opublikowano

Zapraszamy na nasz serwerowy Mumble , każda gildia otrzymuje za darmo własny kanał !

Dzisiaj również pojawi się strona serwera !

 

IPMumble:91.204.161.85:64695

 

 

Dzisiaj dodamy plugin "Trade" - Czyli Handel na serwerze :D [Oczywiscie Polski]

 

ZAPRASZAMY NA SERWER !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...