Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Zautomatyzowane oświetlenie podziemne


MateoZiom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym wam zaprezentować na zautomatyzowane oświetlenie podłogowe
Działanie
1.Świeci w nocy
2.W dzień automatycznie się wyłacza
3.Budujesz i nie musisz nic klikać!

 

1.

 

20130413153813.png
2.
20130413153828.png
@@Efekt końcowy
Noc:
Dzień:
Mam nadzieje że po ss każdy da rade zbudować :)

Od prawej do lewej:
-Detektor światła dziennego
-8 sztuk czerwonego proszku/redstone
-Blok
-Czerwona pochodnia po lewej strone bloku
-Czerwony proszek do miejsca docelowego/redstone
-Blok
-Na bloku lampa




UWAGA!
Od detektora musi być dokładnie 8 sztuk redstone do teog 1 bloku !!!!
Detektor nie może być w cieniu !!!!!
Zabraniam kopiowania tutoriala/wnoszenia na inne fora bez mojej wiedzy

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Spoko tut, ale to może być nielogiczne tylko dla tych co nie wiedzą co to "redstone". Nie zdziw się więc jeśli znajdziesz ten sam poradnik w necie.

P.S. czemu temat mówi "podziemne"? Chyba pod ziemią powinno być ciągle jasno :D .

MjEnSo I minecraft od 3 lat :D

Opublikowano

Fajne, ale banalne :D a ja wiem jak zrobić żeby wystawało 2 klocki nad powierzchnię a nie wkopane w ziemię ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Przecież to jest banalne :D Każdy po aktualizacji to opatentował. Ale co prawda tut dla młodszej i mniej bystrej części graczy minecraft się przyda.

Szanuj innych, za tymi pikselami są ludzie.

"Z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...