Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA SA:MP] Invision Role Play - Zapraszamy ! Całkiem nowy serwer! poszukujemy liderów! - Zapraszamy Zaraz start! Forum http://invision-rp.xaa.pl/inde


newkamilo32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ip !!!!



 

[align=center]15282533701425231254.png

Witam, o to nowy projekt Invision Role Play jest to nowy
projekt na który każdy w ekipie daje z siebie pełną siłę. Cała akcja
będzie się rozgrywala w Los Santos.Gamemod jest to e-rp przerabia go i
dodaje nowe rzeczy do niego nasz H@, Więc możecie się spodziewać dużo w
Gamemodzie nowego. Zapewniam was że to nie będzie kolejny pseudol który
miał by upaść po 1 tyg będzie on znacznie dłużej jeżeli nam pomożecie w
taki sposób że będziecie grali na serwerze.





44133989767337067890.png

& Nicki 3D

& System siły

& Zmodyfikowany licznik

& Zmodyfikowana komenda /a [/admins]

& System poziomow administratorskich

& System /sluzba dla frakcji

& System /dutygm dla GameMasterów

& System /aduty dla Administratorów

& Nowoczesny system Tekstów 3D

& Nowoczesny system TextDraw'ów

& Zmodyfikowana kolorystyka

& Zmodyfikowany salon samochodowy

& Nie zobaczycie obiektow w powietrzu dzieki dopracowaniu

& System rang

& System lidera

& System szefa

& System bilarda

& System koszykówki

& System kręgli

& System sklepów

& Dynamiczny system frakcji

& Dynamiczny system biznesow

& Dynamiczny system drzwi

& Dynamiczny system domow

& Dynamiczny system pojazdow

& System uderzeń



I wiele, wiele więcej !



Skrypt jest stale opracowywany, ciągle widać nowe udoskonalenia.



01699263280932217375.png



www.invision-rp.xaa.pl



Forum jest oparte na silniki MyBB 1.6.8 (Najnowszy silnik MyBB)
Posiadamy unikalny styl którego trudno zdobyć.Forum jest cały czas
aktualizowane i jest dobrze zadbane. Administratorzy dużo czasu
poświęcają forum aby było przejrzyste i estetyczne. Co tu dużo mówić
forum jest estetycznie zrobione,bedzie dalej udoskonalane,wiec to chyba
na tyle.



79938922144611510000.png

Sh00TeR: Załozyciel serwera,zajmuje się skryptem,forum i serwerem.



SaoKao12: Założyciel serwera, zajmuje się forum i serwerem.



FrishPL: Założyciel serwera,zajmuje się forum i serwerem.[/align]

odpowiedz czemu nie ma ip albo zgłaszam !

Opublikowano

Zakaz umieszczania linku do forum w publikacji serwera.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...