Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Doradzicie mi w sprawie kupna xboxa ? ;)


kipa99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc mam możliwość kupna xbox-a slim 250gb. Rok produkcji to 24.08.2012 . Jest to używany xbox lecz po dacie widać że jest praktycznie nowy. w zestawie są:

-pad

-hdmi

-xbox ;)

- max payne 3

- halo 4 pl

- borderlands

- 2 gry (nieznanm tytulow)

- zasilacz

I to wszystko za 700zl czy się opłaca ?

 

Opublikowano

Opłaca się i to bardzo sam koszt tych gierek wynosi ponad 300 zł a tak jak mówi TwojPsycholog], sam koszt to zaledwie 600 zł dysk 250gb to dużo coś nie wierzę że tak tanio za takiego xboxa.

1921.png

Opublikowano

Hahaha a jednak ;) zajebiście trafiłem ;)

 

Ale przecież nowy kosztuje 800zl to 700zl za używany mies ?

Chyba się opłaca ?

 

Nowy kosztuje 800zł, ale bez gier, lub ewentualnie z jedną.

To co podałeś, za taką cenę się opłaca.

Tylko o taniej przeróbce tej konsoli zapomnij, to tak na przyszłosć. : )

Opublikowano

Nowy kosztuje 800zł, ale bez gier, lub ewentualnie z jedną.

To co podałeś, za taką cenę się opłaca.

Tylko o taniej przeróbce tej konsoli zapomnij, to tak na przyszłosć. : )

Tak , ale może za 2 lata kiedy już będzie xbox 720 ceny przeróbek również spadną

 

Opublikowano

przerobic to ja przerabiam 100% dobrze i niewykrywalnie :-0

 

@topic

Opłaca się

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

-xbox Jaspera kup najtrwalsze są ! a jak by co to opłaca się !

Proszę o zniesienie mi ostrzeżeń ponieważ mam już niestety 90% i za to przepraszam !

Opublikowano

Ja kupiłem nowego, nieużywanego za 750 zł, ale moim zdaniem i tak Ci się opłaca.

 

Co do przeróbki nie polecam, po pierwszym podłączeniem z internetem, zablokują Ci xboxa i jedyne co Ci pozostanie, to go wywalić na śmietnik.

 

Wcześniej czy później Cię zablokują. (Sam tego doświadczyłem)

2643750055.png

- Nie pisać w sprawie uploadu, bo i tak nikomu nic nie uploaduje ;)

Opublikowano

 

Ja kupiłem nowego, nieużywanego za 750 zł, ale moim zdaniem i tak Ci się opłaca.

 

Co do przeróbki nie polecam, po pierwszym podłączeniem z internetem, zablokują Ci xboxa i jedyne co Ci pozostanie, to go wywalić na śmietnik.

 

Wcześniej czy później Cię zablokują. (Sam tego doświadczyłem)

 

Zablokują xboxa i pozostanie wywalenie na śmietnik ? Lol :D

Jak dostanie bana, to dalej może robić wszystko na konsoli, oprocz podłączania się do internetu, czyli może grać single itd.

Po za tym jeśli gra jest dobrze nagrana, i nie będzie grał przed premierą to bana tak szybko nie dostanie, a nawet w ogóle może nie dostać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...