Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mc4PvP PL [SV+WG] [Statystyki graczy] [Dedyk 24/7] [5GB ram!]


MarceloSSG

Mc4PvP PL  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? server?

    • Tak
      4
    • Nie
      2
    • Mo?e by?
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Świat został ogarnięty chaosem.

Ludzie zbierają się w grupy.

Tworzą swoje legiony. Każdy chce podbić cały świat...

Komu się uda? A może właśnie i tobie!


Witam. Zamierzam otworzyć server SV+WG (Survival + Wojny Gildi)!

Aby założyć gildie będzie trzeba wydać 5 000$. Zaproszenie, dołączenie do gildi też będzie kosztować i claim będzie kosztować! A każdy następny więcej! Łatwo nie jest! Można będzie sprzedawać tylko diamenty w cenie 250$ i Szmaragdy w cenie 200$ za sztukę. Diamenty, szmaragdy, złoto, żelazo jednak nie będą lecieć z rud tylko ze ston'a!!!

Jak to wygląda:


Diamenty - 1%

Szmaragdy - 1,5%

Złoto - 1,5%

Żelazo - 3%


Wszystkie statystyki będą na stronie servera:


(Statystyki zostaną później wprowadzone)



IP: mc4pvppl.maxc.pl:2222

Opublikowano

Pożyjemy, pogramy, zobaczymy. Prezka taka sobie ale co do serwera to jeszcze wbiję, polookam. Aaa, czy będzie może rekrutacja na daną rangę ?

Opublikowano

xxx boze bardzo przepraszam przez przydatek :( usuncie post



nie polecam lagi.

Jakoś nikt nie ma lagów tylko ty ...



nie polecam lagi.

 

Jakoś nikt nie ma lagów tylko ty!

Opublikowano

Serwer robiony na szybkiego nie dopracowany. Mapa się ładuje powoli. Zróbcie ładniejszy spawn na serwer

 

 

-Spawn według ciebie jest brzydki? To zrób ładniejszy i daj SS'a

-Mapa ładuje się powoli tylko podczas logowania.

-Server robiony 2 tygodnie (nie licząc czasu podczas beta testów które trwały też 2 tygodnie)

 

Jak cwaniaczek to zablokuj claim na spawnie albo withery lub zrób gildie za kase claimy i wgl. Skonfiguruj NCP i OtherDrops. Nie używam gotowych paczek bo ludzie mogą dawać key loggery których anty virus nie wykrywa a np worldguard ma ponad 1000 linijek. I wgl pzdr

 

Przy okazji f5

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...