Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zielona Kraina Polaczenie Starozytnej Krainy z Kwadratowa masakra NOWY SERWER !


Zetek123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


Wiem ze jest duzo kwadratowych masakr


Ale ten serwer nie upadnie po tygodniu!


Serw jest oplacony na pare miesiecy !


I mamy sponsorow!


Mapa narazie ma 1000 Kratek


Mozemy zwiekszyc lub zmiejszyc


Na serwerze jest 15 slotow myslimy ze narazie wystarczy


Jezeli bedziecie chcieli zrobimy ts3 lub mouble (czy jakos tak :D)


Podanie!


Nick:


Imie:


Wiek:


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?:


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:


Cos o sobie:


Dlaczego ten serwer?:




Zycia za diaxy LogBlock ograniczenie mapki! zapraszamy!


Na serwerze sa pluginy z kwadratowej masakry reszta normalnie jak na starozytnej :D!

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Nick: Jok3rStars


Imie: Marcin


Wiek: 17


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Raczej tak . Zapraszam na moj kanal youtube


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: Pod sygnaturka znajdziesz


Cos o sobie: Ogarniety wiekowo,Ortograficznie


Dlaczego ten serwer?: Bo nie tamten :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

sandcraft.maxc.pl:25910

 

 

Nick: Jok3rStars

Imie: Marcin

Wiek: 17

Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Raczej tak . Zapraszam na moj kanal youtube

Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: Pod sygnaturka znajdziesz

Cos o sobie: Ogarniety wiekowo,Ortograficznie

Dlaczego ten serwer?: Bo nie tamten :)

Dodany sandcraft.maxc.pl:25910

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Nick: GameToU

Imie: Patryk

Wiek: 17

Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: NIE

Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: ________

Cos o sobie: Jestem raczej ogarnięty, z ortografią to jakoś 9/10 , nie hackuje, nie sprawiam problemow itd... Po prostu lubię grać w spokoju ^^.

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze tego typu , możliwe że z kimś pogadać .

Opublikowano

GameTou dodany sandcraft.maxc.pl:25910



Serwer Mumble jest czy może wolicie TS? :D

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Juz zle wpisalam nick ;D!

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Imie:Radek


Wiek:13


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Nein


Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:--


Cos o sobie:Poznamy sie na serwerze :)


Dlaczego ten serwer?:Szukam jakiegos fajnego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...