Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chciałbym bardzo szybko podbić topke mój plan


Kakan16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popieram kolegę ''syluro'' Ochłoń trochę ;d Po co Ci taki plan ? Wystarczy jedną postacią, cały czas expić nie zostawać na kilka minut w m1 tylko wszystko robić na tak zwanej piź**ie. I masz topkę .

41032253976841910228.png


Czekam na Quadron.


Najlepszy prywatny serwer tego roku!




Opublikowano

Strasznie chaotyczne i wgl. Nie rozumiem po co planujesz. Graj po prostu i coś będziesz miał a nie to co robisz. W czasie pisania tego durnego tematu już byś coś wbił.

Opublikowano

Plan normalny, każdy z topki robi podobnie. Nawet, jak to jest jakiś łatwy priv to od 30 możesz iść do v2, ale na szpony nie wężowe.

Opublikowano

Chodzi mi o priv

Na priv i to do 50lv ty plan robisz? 50lv na przeciętnym privie wbijesz w 10 minut max...

 

Oczywiście jak jesteś początkującym to możesz tak zrobić...

Opublikowano

30 Lvl - Idziesz do V2

Dobijasz z 60/65lvl - robisz EQ na wyższy poziom (tarcza, stalka, eq z łez)

Następnie dobijasz lvl i idziesz do groty(jeżeli jest wymagany, jeżeli nie to od razu)

Potem to expisz max lvl lub do czasu gdy masz nową mapkę :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...