Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] ImperiumMT2 - Czy to już koniec serwera ?


adi.swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Proszę, żeby każda osoba, która coś wie na ten temat się wypowiedziała, mam dość ciągłego czekania i całej niewiedzy graczy.

 

Rozumiem, że serwer padł, ale już dawno wszystko jest naprawione, na stronie OVH jest nawet informacja, że dnia 10 kwietnia o godzinie 9:00 sprawa została zakończona, pytanie brzmi tylko co robi cały zespół i administracja, czym są tak zajęci, że nawet nie potrafią podać przybliżonej daty ponownego uruchomienia serwera.

 

Czy są, aż tak nieodpowiedzialni, żeby się tym nie przejmować ?

Opublikowano

Nie wiem chlopczyku skad masz te informacje wyssane z palca , ale serwer zostal naprawiony wczoraj wieczorem... Serwer juz odzyskal stabilnosc , zapraszamy do gry. Jesli sugerowales sie tym:



Typ zgłoszenia Nagła usterka Kategoria
dowolne (serwery dedykowane) Status
ZAMKNIĘTE Procent postępu
percent-100.png

Szczegóły10.04.2013 07:05




Awaria jednego z serwerów netboot miała wpływ na działanie trybu rescue i reinstalacji niektórych serwerów.

Data: środa, 10 kwiecień 2013, 09:04

Powód zamknięcia: Done

 

To wybacz ale jestes kiepski NeosIE... LoL

Nieodpowiedzialny jestes ty, nie majac bladego pojecia wypisujesz jakies bzdety na forum.

sygnatura.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...