Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] chciałbym dodać pierścień anty exp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak dodac pierścień anty expa ? w jaki plik w ftp i wgl wejść co gdzie po zmeiniać krok po kroku chodzi o ten quest

 

quest pd_cofka begin
state start begin
when kill with item.select_cell(98) and item.get_vnum() == 40002 and pc.get_exp() >= 1 begin
local x = pc.get_exp()
pc.give_exp2(-x)
end
when kill with item.select_cell(97) and item.get_vnum() == 40002 and pc.get_exp() >= 1 begin
local x = pc.get_exp()
pc.give_exp2(-x)
end
end
end

Opublikowano

Wejdz do folderu quest utworz nowy plik tekstowy wklej zawartość i zmień rozszerzenie na. Quest wpisz cd sciezka do katalogu quest i ./qc nazwa questa.quest

Opublikowano

tu masz gotowy quest z antyexpem... tylko dodajesz item do sklepu czy gdzie tam chcesz :)

http://wklej.to/NG7dv

wrzucasz go do reszty questów nadając mu nazwę bez znaków pl ( polecam nazwe anti) dopisujesz

 

 

 

.quest

włączasz (putty jak no hamachi) virtualpc/virtualbox jeśli hamachi...podajesz ścieżkę do questu (np)


cd /usr/home/xxx/share/locale/poland/quest/
a następnie komenda

a następnie wpisujesz komendę

./qc nazwaquesta.que

jeśli wszystko przebiegło poprawnie wyświetli Ci 2 linijki

 

 

START:id itemku
WHEN:id itemku

 

wtedy tylko

 

restart serwera i wszystko działa :)

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

tu masz gotowy quest z antyexpem... tylko dodajesz item do sklepu czy gdzie tam chcesz :)

http://wklej.to/NG7dv

wrzucasz go do reszty questów nadając mu nazwę bez znaków pl ( polecam nazwe anti) dopisujesz

 

 

 

.quest

włączasz (putty jak no hamachi) virtualpc/virtualbox jeśli hamachi...podajesz ścieżkę do questu (np)


cd /usr/home/xxx/share/locale/poland/quest/
a następnie komenda

a następnie wpisujesz komendę

./qc nazwaquesta.que

jeśli wszystko przebiegło poprawnie wyświetli Ci 2 linijki

 

 

START:id itemku
WHEN:id itemku

 

wtedy tylko

 

restart serwera i wszystko działa :)

Jak weszłem w ftp to już to było a w maszynie wpisuje cd /usr/home/derin/local/germany/quest/

To mi pisze no such file or directory

 

a jak w grze biore to id co niby już wgrany to pisze peirścień doświadczenia icafe i piszę jak chce użyć ''Nie możesz używać tego z sobą''

Opublikowano
tu masz gotowy quest z antyexpem... tylko dodajesz item do sklepu czy gdzie tam chcesz :)

 

http://wklej.to/NG7dv

wrzucasz go do reszty questów nadając mu nazwę bez znaków pl ( polecam nazwe anti) dopisujesz

 

 

 

 

.quest

 

włączasz (putty jak no hamachi) virtualpc/virtualbox jeśli hamachi...podajesz ścieżkę do questu (np)

 

 

 

cd /usr/home/xxx/share/locale/poland/quest/

a następnie komenda

a następnie wpisujesz komendę

 

./qc nazwaquesta.que

jeśli wszystko przebiegło poprawnie wyświetli Ci 2 linijki

 

 

 

START:id itemku

WHEN:id itemku

 

 

wtedy tylko

 

restart serwera i wszystko działa :)

Jak weszłem w ftp to już to było a w maszynie wpisuje cd /usr/home/derin/local/germany/quest/

To mi pisze no such file or directory

 

a jak w grze biore to id co niby już wgrany to pisze peirścień doświadczenia icafe i piszę jak chce użyć ''Nie możesz używać tego z sobą''

 

Hm a nie usr home derin share locale germany quest '

Opublikowano

Hm a nie usr home derin share locale germany quest '

Właśnie tak wpisuję ;/

 

Teraz mam poważniejszy problem ponieważ na plikach by derin nie umiałem dodać mapy bo coś się ciągle jechało wrzuciłem z ftp z by rykoxa na derin WSZYSTKO Z FOLDERU MAP PRZEGRAŁEM NAWET TE INDEX ;/ i teraz serwer się jakby popsuł nie działa ;/

 

Mam prośbę podesłał by mi ktoś pliki z map ? nie muszą być czyste bo wlasnie chcialem sobie dodać mapy bo była tylko gnoli chodzi tylko żeby mi serwer działał i dało się wyexpić max lv

 

PS : z góry dziękuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...