Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video poradnik] Automatyczna hodowla kur 1.5 + (Zmieniona wersja)


WesolyRyjek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=yR9ewpSBITE&feature=youtu.be


Witam , tak jak ostatnio przedstawiam w pełni AUTOMATYCZNĄ hodowlę kur na wersję 1.5 i wyżej. Tym razem nie ma żadnych hałasujących pistonów, ale niestety są klikające dozowniki :) .


Poprawiłem również głos, który nie wiadomo dlaczego się rozregulował :D



Zalety mechanizmu :


- Automatycznie wystrzeliwuje jajka z których rodzą się kury.


- Można odejść od PC , a kury będą się mnożyły.


- Idealne na tryb multiplayer




Wady mechanizmu:


- Głośny (dozownik i kury [ rzecz jasna :) ]


- Po czasie może wytwarzać duże lagi na serwerach , a na grze jednej osobowej może spowolnić grę.


Opublikowano

Fajne :D Ja zrobiłem taką że sama rozmnaża kury + jednym pociągnięciem dźwigni zabija wszystkie kurczaki i je do tego smaży i upieczony wrzuca do skrzynki ;d

 

kurczakif.png

 

 

Dzięki twój film mnie do tego zmotywował.

23/7 na MPC ;__;

kccsoc.jpg

Opublikowano

Jak ty robisz ze jak chcez postawić coś na podajniku to nie otwiera Ci sie jego zawartość?

Mogłem dodać to w filmiku, Za pomocą przycisku "shift" Przytrzymujesz i klikasz prawy przyciskiem myszy.

 

 

Fajne :D Ja zrobiłem taką że sama rozmnaża kury + jednym pociągnięciem dźwigni zabija wszystkie kurczaki i je do tego smaży i upieczony wrzuca do skrzynki ;d

 

kurczakif.png

 

 

Dzięki twój film mnie do tego zmotywował.

Ciekawy pomysł, ale nie można za długo trzymać lawy włączonej :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...