Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zielona Dolina] Polaczenie kwadratowej masakry z Starożytna Kraina [No-Premium][Serwer dla malych YouTube'row]


MisiekKOMA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wiem ze jest duzo kwadratowych masakr

Ale ten serwer nie upadnie po tygodniu!

Serw jest oplacony na pare miesiecy !

I mamy sponsorow!

Mapa narazie ma 1000 Kratek

Mozemy zwiekszyc lub zmiejszyc

Na serwerze jest 15 slotow myslimy ze narazie wystarczy

Jezeli bedziecie chcieli zrobimy ts3 lub mouble (czy jakos tak :D)

Podanie!

Nick:

Imie:

Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?:

Jezeli tak to podaj linka do kanalu?:

Cos o sobie:

Dlaczego ten serwer?:

 

 

Zycia za diaxy LogBlock ograniczenie mapki! zapraszamy!

Na serwerze sa pluginy z kwadratowej masakry reszta normalnie jak na starozytnej :D!

Opublikowano

Podanie!


Nick:PerfectDolly


Imie:Karolina


Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?:Niestety Nie


Cos o sobie:Jestę Miły nie griferuję Interesuję się Plastyką


Dlaczego ten serwer?: Dlatego ze Lubię Serwery Typu Kwadratowa Masakra i Zainteresowała mnie Kwadratowa Masakra+Starożytna Kraina :)

20998702874517236159.jpg

Sygna wykonana przez czarnaaa

Opublikowano

Krzysztof jaki nick to dodam xD

 

Imie: Krzysztof

 

Czy bedziesz nagrywal cos na youtube?: Być może

 

Jezeli tak to podaj linka do kanalu?: http://www.youtube.com/user/Mr1krzys1?feature=mhee


Cos o sobie: Jestem miłym i uprzejmym Graczem,coś typu Rock'a. Nie używam przekleństw. Ogółem jestem ogarnięty ;)

 

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ lubie serwery tego typu :)

Jaki masz nick to dodam

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...