Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 Edycja Serwera "Kwadratowe Zycie" Serwer typu KM 4 ! [40 slotow] 24/7


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Kwadratowe Zycie

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: kwadratowezycie.srvmc.pl:25101


134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 40

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Kwadratowa Masakra

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Tak

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Podobne jak na Kwadratowej Masakrze

1346055890__zalogaserwera.png

JeBeKtv , Xevir , PanMinecraft

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Witam . Oto druga odsłona naszego serwera ! Nowa mapa , poprawione pluginy , serwer jeszcze bardziej podobny do KM 4 , nowe zasady.Ten serwer nie jest "kolejnym gównem".Jesli jestes GREIFEREM i masz zamiar niszczyc mape , zabijac to nawet nie pisz podania ! Start jutro o godzinie 19:00 , zapraszam !


Wzór dodania na WL :

Wiek -

Nick -

Ile grasz w MC -

Jak ocenisz swoje zachowanie -

Cos o sobie -

Opublikowano

Wiek:12

Nick mollycbr123

Gram w minecraft od stworzenia go

Gdzies tak 8/10

Lubie grac na komputerze nazywam sie Krystian uwierbiam takie serwery

stopka.webp

Opublikowano
Wiek -15

Nick -Laleczka_Chucky
Ile grasz w MC -Od Alphy

Jak ocenisz swoje zachowanie -W Mc ? Bardzo Dobrze,ale nikt nie jest idealny :P

Cos o sobie -Mam na imię Michał.Mieszkam w Częstochowie.Grałem już na kilku serwerach tego typu,ale tamte serwery zostały niestety zgrifowane :/ Mam nadzieje ze ten taki nie będzie.

 gfavB10pn_eqqheww.png

 

Opublikowano

Wiek: 13

Nick w mc: Tommy_Wolves

Ile grasz w mc?: Gram od trzech lat... Trochę dużo. :P

Jak oceniasz swoje zachowanie?: Moje owe zachowanie cięnie nie gardze. No otóż nie jestem rasistą bądź chuliganem żeby wymawiać wulgaryzmy i wyzywać się, turdno mnie wkurzyć choć dużo się śmieje kiedy coś złego mi wydarzy (Np. Spadam z wysokości a tu się zabiłem) :)

Cóż to tylko gra nie trzeb asię na nią wściekać. Chyba wiecie jakie mam zachowanie.

Coś o sobie:

Cześć, jestem Alex. Lubię grać w Mc, gram od wersji 1.3... Ale pierwszy multiplayer to był 1.2_01 :D

No co by opowiedzieć, lubię grać jeszcze W Prototype 1/2, Call Of Duty, oglądać Let's Play'erów oraz uczyć się. :P

No to tylko tyle opowiem bo jestem w trybie ingognico! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...