Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

dt-ktory lvl


brejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc,

na jakim lvlu najlepiej isc dropic do dt na "mapkach" tzn. Isc tam na 75 i ulepszac itemki i dalej na mapki, albo wbic 69 znalezc kogos z 75+ i wbijac z nim na to pietro.

Co polecacie ? Bo nie wiem czy na tym 75 nie bedzie gorszego dropu niz np. Na 69.

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Czesc,

na jakim lvlu najlepiej isc dropic do dt na "mapkach" tzn. Isc tam na 75 i ulepszac itemki i dalej na mapki, albo wbic 69 znalezc kogos z 75+ i wbijac z nim na to pietro.

Co polecacie ? Bo nie wiem czy na tym 75 nie bedzie gorszego dropu niz np. Na 69.

Nie wiem czy wiesz , ale najlepszym zarobkiem jest iść 75 wp/body na metki 70 lvl w DT , osobiście polecam żebyś szedł sam .

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Najlepiej iść z 75lv na mapki.

Na 75lv drop jest super.

Polecam mieć rękawice z lasu, zawsze lepszy drop.

Jak się postarasz to w dzień możesz dropnąć z 20kd.

Opublikowano

UP, wydaje mi się, że chodziło mu o Kamienie Duchowe :)

 

Co do tematu - oczywiście polecam 75 lv.

Drop nie porównuje się do niczego, jest szybki, dla większości łatwy i przyjemny :)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Najlepiej iść z 75lv na mapki.

Na 75lv drop jest super.

Polecam mieć rękawice z lasu, zawsze lepszy drop.

Jak się postarasz to w dzień możesz dropnąć z 20kd.

 

Dokładnie ;) Lub idź z kimś i kuj eq. Np. biżuterie i sprzedawaj :)

Opublikowano

20kd oO no co tyyyyy przesadziłes teraz troszke w 1 dzien 20 kd +4 o.0

chodziło mi o kamienie duchowe.

Dodam też, że zawsze mogą też dropnąć wartościowe ku.

Opublikowano

75 i buffek i możesz spokojnie chodzić samemu... drop będzie dobry. Zarobek z tego masz swietny bo niedość ze KU to i jeszcze kamyczki

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...