Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarobek wojem body 35 lvl (coś innego niż m2)


Sasiad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !

 

Chcialem się was zapytać gdzie mógłbym dobrze zarobić wojem 35 lvl body : Berek m3 Aura 17 (8x OZ nie weszło)

W kwesti konia bojowego to już jutro rano moge go odebrac od stajennego.

 

Ekwipunek :

Rib + 7 (kd śmierci i potwora +3) śr. 23% 5% na kryt 3% na przeszywkę

Śmiertelna zbroja +4 (wiem że mało ale nie mam bodzi) 4 bony w tym 2k HP

Ebonki + 7

Buty/branza/naszyjnik 500 HP

Żelak +7

 

Łącznie 9k HP

 

Niestety z doświadczenia widzę że m2 odpada ponieważ ludzi jest multum a siedzenie tam do drugiej w nocy żeby coś ubić nie zawsze ma sens. Best. Kapitan ? Nie ma szans na wszystkich CH zawsze ubity.

 

Łowić rybek też nie chcę (nie używam żadnych cheatów dlatego nie proponujcie FB)

 

 

Wiem że trochę ciężki temat ale spróbujcie pomóc.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pozostaje Ci kopanie rud na Górze Sohan, dropienie zębów orka z Ork (mając otwartą misję) lub normalnie bijąc na BO (polecam kamer moda i mobber block) :) Na 35 zawsze najlepsze były metki w m2.

Win, lose or tie, Arsenal till I die

Opublikowano

Lub dropienie medali w ostatniej komnacie w łatwym lochu małp lub pójść do średniego .

Z takim eq to on nie da rady.

Tym bardziej, że bodziak.

Opublikowano

Pustynia wszystkie mietiny oraz średni loch małp

1 Post [V]


10 Postów [V]


50 Postów [X]


100 Postów [X]


250 Postów [X]


Opublikowano

Pustynia wszystkie mietiny oraz średni loch małp

Nie da rady z takim eq..

 

BO na Metki wokół świątyni.

Sądzę ,że powinieneś dać radę lub zrób postać 10lv. i idź do Imha.

Na BO pełno drop hacków, do tego wątpię, żeby dał radę z tym eq i skillami.

Win, lose or tie, Arsenal till I die

Opublikowano

A posiadasz buffa? Jeżeli nie to go zrób gdyż przyda Ci się on później.

Taki buff to dobra inwestycja i później odrobi zainwestowane w niego yang.

Jak mówiłem wcześniej Imha dropić bronie na 30lv,tarcze itp. lub medale podrop.

Opublikowano

Polecam wbić aure na M1 (bez tego nic nie zrobisz)

Zrobić buffka ze skillami 17%+ (błogo i pomoc)

I z tym iść na metiny które się respią koło doliny hwang

Opublikowano

Co nieco się zmieniło ;)

 

Mam boja , 2 skille m , buffa 32 lvl pomoc 20% błogo 20% co polecacie ?

Metiny M2, ale skoro w temacie piszesz, że chcesz coś INNEGO NIŻ M2 to ciężko znaleźć.

Doradził bym ci ostatnią komnatke z małpami na medale/zioła, ale masz za słabe eq.

Bodziak jednak potrzebuje czegoś więcej, aby ogarnąć taki spot.

Nie wiem co ty złego widzisz w metkach w m2 ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...