Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Pieczęć..Jak to zrobić 0_o?!


Etaldd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opiszę Wam jak Sb poradzić z rajdami, oraz jak je wykonać..

Piszę ten Poradnik już 3 raz.. Więc jak będą jakieś błędy to postaram sie je poprawic..

Poradnik przeznaczony jest dla Początkiujących Rajdowiczów ! <:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

No to zaczynamy.. Musimy najpierw Posiadać Taki oto kamień rajdów:

1365618960-U870849.png

Można go zakupiać na sklepach lub NB, jest tani (; .

Klikamy na niego 2x PPM.

Pojawi nam się takie okno:

1365619020-U870849.png

Wybieramy rajd który nas interesuje (; .

W moim przypadku będzie to Rajd Cuby:

1365619061-U870849.png

Jak widac gdy najedziemy na nasz kamyczek Pojawia się informacja.

Jaki to rajd, Gdzie możemy go wykonać oraz jaki lv jest potrzebny

W Tym przypadku: Rajd Cuby Wytwarzamy : Słonecze Łąki

Potrzebny LV : Min 30 Maks 39.

Oraz na dole mamy Informacje, jakie składniki sa nam potrzebne do wykonania tego rajdu ( ;

Gdy już wszystko zbirzemy udajemy się do Malcoma Mixa, Po Różdżke Życzeń:

1365619185-U870849.png

Potem udajemy się na Słoneczne Łąki.

Klikamy na Różdżki 2x PPM.

Nasza Postać Zaczyna Tańczyć:

1365619228-U870849.png

W tej chwili szukamy Pola

Gdy nie uda nam się znaleść:

1365619300-U870849.png

Lecz wtedy poprostu musimy chodzić Po mapie

I szukać Pola.

A oto efekt gdy już znajdziemy:

1365619346-U870849.png

Kierujemy się w kierunku Strzałki..

I po chwili odgrywamy..Pole!

1365619376-U870849.png

Teraz musimy otworzyć znowu Nasz Kamień Rajdy, wybrac Rajd i Wytorzyć.

Nasza Postać Wytrzowy Kamień Taki jak jest na CP.

Lecz wchodzimy do tego za pomocą napisu CLICK który znajduje się na górze wytworzonej CP.

Już umiecie zrobić pieczęć rajdu ! (:

Łapcie z gównej strony NT, poradnik o rajdach:

http://board.nostale.pl/board216-pomoc-pytania-i-pierwsze-kroki/board218-pytania-i-wskaz%C3%B3wki/board71-archiwum/board339-rajdy/19912-spis-nagr%C3%B3d-z-rajd%C3%B3w/

 

Nie bd wklejał pojedyńczo tych nagród, bo to zajeło mi już wczesniej dużo czasu..

Macie już tu wszystko ładnie opisane..

WAŻNE INFORMACJE:

* Gdy szukamy Pola i przejdziemy przez teleport, Pole którego szukaliśmy automatycznie nam się zresetuje w inne miejsce.

* Najlepiej robić Pieczęcie masowo po 2-3 do 5. Po 1 sztuce się nie opłaca, chyba że do testu.

* Najlepiej jest robić rajdy jaki Lider !. Wtedy po ukończeniu dostajemy ZAWSZE Lepszego boska, co oznacza, że bd mieli lepsze itemy

* Moim spsobem jest otwieranie boksów u3+ Reszte sprzedaje.

* Czasami Szukanie Pola trwa długo, lecz nieznechęcaj się !. Czekają Cie wspaniałe nagrody, oraz bd mógł poprowadzić swój 1 rajd jako Lider !

* Gdy nie możesz już dłuższy czas znaleść Pola, możęsz dochodzić do grupy i opuszczać Ją. I znowu szukac Polla

W ten sposób Pole resetuje się na mapie!.

Chcesz się więcej dowiedzieć? Pisz na PM

Lub w NT, gram na Avalonie pod nickiem Dzbach:3 !

Miłego Rajdowania !

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Jak zrobić pieczęć a nie Rajd. Raczej każdy to umie... Więc nie potrzebnie pisałeś. Napisałeś ''Rajd Cuny'' powinno być Cuby.

May the lord protect me as the world gets hectic.

sygniacia.jpg
My voice projected my life reflected.

Opublikowano

Jak zrobić pieczęć a nie Rajd. Raczej każdy to umie... Więc nie potrzebnie pisałeś. Napisałeś ''Rajd Cuny'' powinno być Cuby.

 

 

Może umie to zrobić większość ludzi, ale na cholore oni kupują pieczęcie ..?

Pieczęć D.Castry chodzi nawet do 200k , a matsy żeby ją zrobić wyniosa Cie koło .

Nikt teraz nie robi tych Pieczęci.. Kiedyś jeszcze przed 1 urodzinami NT, to była na to moda ^^.

Ja chciałbym ludzią przypomnieć , że to dobra rzecz.

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Może umie to zrobić większość ludzi, ale na cholore oni kupują pieczęcie ..?

(...)

A po to że takie 80+ robią rajdy żeby nabijać pdr dla fam , i nie będą specjalnie robić nowego konta aby zaoszczędzić 50k...

Opublikowano

A po to że takie 80+ robią rajdy żeby nabijać pdr dla fam , i nie będą specjalnie robić nowego konta aby zaoszczędzić 50k...

 

Słuchaj ale to jest poradnik dla początkujących.. Więc nie wiem po co wtykaz Tu 80 lv.

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Pieczęć..Jak to zrobić 0_o?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...