Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] JagdTiger 8,8 , czy T34?


Maciek602

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Podajcie plusy/minusy i ewentualne alternatywy dla tych czołgów ;)

@edit

Lowe nie wchodzi w grę, bo jest bardzo powolny, nie ma pancerza itd.

Mam KV-5 i Type 59, więc te też odpadają.

Opublikowano

Jagdtiger 8.8

Polecam

Mam podać plusy?
+ pancerz (oprócz dolnej półki)
+ działo (spamerskie, penetracja ujdzie, dmg dobry)
+ tanie pociski
+ najlepiej zarabiający czołg na tierze (oprócz Type 59)

Minusy
- Dolna półka
- Wolny
- papier z tyłu/boku




Pozdrawiam
T34 niech napisze ktoś inny, mi się nie chce :<
Ale jak napisałem, najlepszy w tym momencie byłby JagdTiger 8.8

shoob.png

Opublikowano

też nie wiedziałem co wybrać więc wybrałem serwer testowy poświęciłem jeden dzień na trening na LOWE T34 i JAGDTIGER po 20 bitew każdy liczyłem ile średnio zarabiam i najwięcej na T34 wiec go polecam strasznie nisko wieze obniża rekord na testowym w 20 bitew to 110 000 kredytów ja kupuje czołga t34 w piatek ewentualnie w czwartek jak okaże sie że nie ma taniej premium VIII tieru

Plusy

Celność

DMG

Pancerz wieży

SigUserBG.png

Opublikowano

JagdTiger 8.8

 

Plusy:

-Pancerz przedni (jak ktoś nie wie gdzie strzelać, rozjedziesz go zanim się zorientuje)

-Celne działo ( mój rekord: właz dowódcy na E-75 z ok. 500m)

-Szybkostrzelne działo ( Reload=4.56s z załogą na 100%+ wentylacja)

-Jako że działo jest szybkostrzelne, a Ty wiesz gdzie celować to możesz sporo DMG nabić :D

-Penetracja może być

 

Minusy:

-Dolna przednia płyta tzw. ,,Brzuszek" (najlepiej ją schować)

-Boki i tył słabo opancerzone

-Mógłby być troszkę szybszy

 

Mam na nim 600+ bitew, więc chyba dobrze go opisałem :P

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma co porównywać T34 z JagdTiger'em. Wiadomo przecież że zarobimy więcej tym, który nam bardziej podejdzie. Osoba zielona w tedekach dużo nie zdziała.

76561198001815076.png
Opublikowano

też nie wiedziałem co wybrać więc wybrałem serwer testowy poświęciłem jeden dzień na trening na LOWE T34 i JAGDTIGER po 20 bitew każdy liczyłem ile średnio zarabiam i najwięcej na T34 wiec go polecam strasznie nisko wieze obniża rekord na testowym w 20 bitew to 110 000 kredytów ja kupuje czołga t34 w piatek ewentualnie w czwartek jak okaże sie że nie ma taniej premium VIII tieru

Plusy

Celność

DMG

Pancerz wieży

Co do celności - jego działko to istny rozrzutnik gnoju. Raz trafi w cel z 400 metrów, za drugim razem spudłuję z 20 metrów.

Poza tym - czołg, nie czołga. Czołga to się żołnierz na poligonie.

 

Co do tematu:

Jadźki bym nie kupował. WEDŁUG MNIE to jest nic innego jak zapałka. W 13 na 15 bitew na serwerze testowym płonąłem. W 6 więcej niż raz. Często pada silnik przy strzale z przodu (no, ale to akurat norma u większości niemców - silnik umiejscowiony z przodu). Fakt - DPS jest niesamowity, celność przyzwoita. Zarobki o ilę się nie spalimy to są największe z premek (gdzies na necie jest tabelka przedstawiająca ilośc bitew i zarobione w nich kredki ;) ) .

 

T34 - W głównej mierze wykorzystujemy taktykę "hulldown". Niezła penka, w miarę niezła mobilność. Zarobki także przyzwoite ;).

 

Jednak jest jeszcze jedna opcja - Super Pershing - Testowałem go na serwerze testowym i właśnie go zamierzam kupić. Sidescrap/ kątowanie i bardzo cięzko jest nas przebić o ile ktoś nie zna weekspotów. A propos nich - wieża jest naszym głównym weekspotem. Jej boki, patrząc od przodu oraz "działko" na jej szczycie. Dzięki temu możemy wykryć bardzo szybko czy je ktoś zna, czy nie i wtedy wiadomo czy ruszać mu na "twarz" czy bawić się z nim. Zarobki są w miarę akceptowalne, lecz najlepsze do prostoty i wygody gry ;).

Opublikowano

Osoba zielona w tedekach dużo nie zdziała.

Tak, to też jest prawda. Jeżeli nie masz doświadczenia w graniu TD-kami, to nie zabieraj się za JT 8.8 Zepsujesz gre sobie i innym

Jadźki bym nie kupował. WEDŁUG MNIE to jest nic innego jak zapałka. W 13 na 15 bitew na serwerze testowym płonąłem. W 6 więcej niż raz. Często pada silnik przy strzale z przodu (no, ale to akurat norma u większości niemców - silnik umiejscowiony z przodu).

Dlatego trzeba chować dolną płytę. Ja przez 600+ bitew płonąłem ok. 30 razy

Opublikowano

Jagdtiger 8.8

 

Polecam

 

Mam podać plusy?

+ pancerz (oprócz dolnej półki)

+ działo (spamerskie, penetracja ujdzie, dmg dobry)

+ tanie pociski

+ najlepiej zarabiający czołg na tierze (oprócz Type 59)

 

Minusy

- Dolna półka

- Wolny

- papier z tyłu/boku

 

 

 

 

Pozdrawiam

T34 niech napisze ktoś inny, mi się nie chce :<

Ale jak napisałem, najlepszy w tym momencie byłby JagdTiger 8.8

Lol Type 59 dobrze zarabia? A były w tej bajce smoki?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

To chyba jednak wezmę t34 ;)

Chyba, że macie jeszcze inne propozycje. Co sądzicie o fcm 50t?

Fcm 50t?

Papier

Papier

Papier

 

JgTiger 8.8

Jeżeli umiesz grać TD, to będzie najlepszy money maker, jaki może być

Powody wymieniłem wyżej

 

Chcę cię wyśmiać

Lowe nie wchodzi w grę, bo jest bardzo powolny, nie ma pancerza itd.

HAHHAHAHAHAHAHAHAHHAAHahAHHAHahAHAHAHAHAH

Pojebało?

Lowe jest równie szybki co T34

Ma okątowaną, zaokrągloną wieżę, z zajebistą osłoną działa

Idą rykoszety. Ciągle.

Nawet X odbija.

Moim zdaniem, Lowe jest lepszy od T34

Kadłub nie jest znowu taki papierowy, ale potrzebna jest zdolność kątowania, ale nawet bez tego odbijesz większość z penetracją 190 i mniej (nie liczę dolnej półki)

Tyłem odbijasz skauty, większość, kąt nie jest za dobry, ale wykonuje swoją robotę

 

 

Skoro masz Type 59 i KW-5, to po co ci kolejny prem tank? kup sobie premkę

Lol Type 59 dobrze zarabia? A były w tej bajce smoki?

Były

I kucyki też

...

Tak się składa, że statystycznie jest to najlepiej zarabiający czołg premium

...

Jak umiesz grać, to zrobisz rozpierdol i to nie mały

Chyba, że pojedziesz na skauta, co widząc po twoich inteligentnych postach w dziale , jest możliwe w twoim wypadku...

 

Weź kurwa, wyjdź z tego działu, nie potrzebujemy cię tutaj

shoob.png

Opublikowano

 

Lol Type 59 dobrze zarabia? A były w tej bajce smoki?

Tia, chimery, kuce, nieumarli i trolle też. Typek- genialny czołg dla ulubieńców medów (sam chce go mieć), zarobki ma bardzo dobre- słyszałem i widziałem, że przy średniej bitwie (2k dmg i koło 1k obrażeń po wykryciu) wyciąga się na luzie po 70-80k... MAAAAŁO CO NIE???

 

Co do FCMa- jeżeli lubisz czołgi pokroju AMX 50 100 bez magazynka to może przypaść do gustu.

Opublikowano

Weź JgTigera, ma tańsze pestki i jak lubisz TD to CI z pewnością podejdzie, a za różnicę w cenie (wychodzi chyba 2,5k golda jak sie nie myle) kup premke i zrób zapasy na wsze czasy ;P

Opublikowano

FCMA niektorzy chwala ale naprawde trzeba go ladnie ogarniac, kilka razy w bitwach spotkalem sie z ludzmi ktorzy rozwalali nim wszystko jak chcieli.

Poczytaj o kazdym czolgu na glownym forum wota, jak mozesz to pograj na testowym i zdecyduj, wybierz to czym ci sie dobrze gra a nie to co inni polecaja bo moze ci sie tym zle grac.

A tak swoja droga to wg powinno w bitwach treningowych wprowadzic mozliwosc wybrania czolgu ktorym sie chce grac, lacznie z premium.

Opublikowano

nie będę się znowu kłucił bo to nie ma sensu jadzka ma dobry dps ale brak panceża i to moje zdanie

Kase zarobisz tym czym się lepiej tobie gra

Było pisane love zarabia 2 % więcej o innych

Opublikowano

Tia, chimery, kuce, nieumarli i trolle też. Typek- genialny czołg dla ulubieńców medów (sam chce go mieć), zarobki ma bardzo dobre- słyszałem i widziałem, że przy średniej bitwie (2k dmg i koło 1k obrażeń po wykryciu) wyciąga się na luzie po 70-80k... MAAAAŁO CO NIE???

 

Co do FCMa- jeżeli lubisz czołgi pokroju AMX 50 100 bez magazynka to może przypaść do gustu.

Słyszeć to sb możesz.. Skuteczność a zarabianie to co innego.

 

Fcm 50t?

Papier

Papier

Papier

 

JgTiger 8.8

Jeżeli umiesz grać TD, to będzie najlepszy money maker, jaki może być

Powody wymieniłem wyżej

 

Chcę cię wyśmiać

HAHHAHAHAHAHAHAHAHHAAHahAHHAHahAHAHAHAHAH

Pojebało?

Lowe jest równie szybki co T34

Ma okątowaną, zaokrągloną wieżę, z zajebistą osłoną działa

Idą rykoszety. Ciągle.

Nawet X odbija.

Moim zdaniem, Lowe jest lepszy od T34

Kadłub nie jest znowu taki papierowy, ale potrzebna jest zdolność kątowania, ale nawet bez tego odbijesz większość z penetracją 190 i mniej (nie liczę dolnej półki)

Tyłem odbijasz skauty, większość, kąt nie jest za dobry, ale wykonuje swoją robotę

 

 

Skoro masz Type 59 i KW-5, to po co ci kolejny prem tank? kup sobie premkę

Były

I kucyki też

...

Tak się składa, że statystycznie jest to najlepiej zarabiający czołg premium

...

Jak umiesz grać, to zrobisz rozpierdol i to nie mały

Chyba, że pojedziesz na skauta, co widząc po twoich inteligentnych postach w dziale , jest możliwe w twoim wypadku...

 

Weź kurwa, wyjdź z tego działu, nie potrzebujemy cię tutaj

Nie widzę, żebyś pisał sensowne komentarze. Cały czas krytykujesz kogoś, a o czołgu wiesz tylko z forum. Na oczy Typa nie widziałeś, bo pewnie nie masz nawet VI. WEź idź na dwór, a nie siedź przed komputerem dnie i noce. Boże, trzeba mieć coś z garem.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Słyszeć to sb możesz.. Skuteczność a zarabianie to co innego.

 

Nie widzę, żebyś pisał sensowne komentarze. Cały czas krytykujesz kogoś, a o czołgu wiesz tylko z forum. Na oczy Typa nie widziałeś, bo pewnie nie masz nawet VI. WEź idź na dwór, a nie siedź przed komputerem dnie i noce. Boże, trzeba mieć coś z garem.

 

1. Zarobek zależy od skuteczności (i ammo, naprawie, sprzętach, ale tego nie liczę)

 

 

2. Jakbym miał wiedzę z forum, to była by to wiedza na poziomie osób z IV tierem, widząc zaawansowany poziom twoich wypowiedzi

Na oczy typa nie widziałem? HaH ... Śmiechłem

Mam dużo mniej bitew od ciebie, a dużo większe pojęcie o grze... niezła beka...

Nie mam VI?

No dobrze :< Mam tylko kilka V i jedno VI

Skauty V, artę V, i artę VI

+ dobrze rozwinięte linie, we wszystkie strony

 

Masz, uśrednione zarobki czołgów

 

 

 

Type 59...................... 26,573
8.8 cm Pak 43 JagdTiger...... 26,131
KV-5......................... 26,020
T34.......................... 25,189
T26E4 Super Pershing......... 23,169
IS-6......................... 23,167
M6A2E1....................... 22,793
Löwe......................... 22,620
PzKpfw V-IV.................. 18,839
KV-220 Beta-Test............. 17,171
Type 62...................... 14,647
T-25......................... 13,375
Churchill.................... 12,589
PzKpfw B2 740 (f)............ 12,089
T14.......................... 12,087
Dicker Max................... 11,949
Matilda...................... 11,778
Ram-II....................... 11,491
105 leFH18B2................. 11,447
M4A2E4....................... 11,207
BDR G1B...................... 10,419
Matilda Black Prince......... 10,167
T1 Heavy..................... 10,115
M10 Wolverine ............... 9,953
KV-1......................... 9,783
FCM36 Pak40.................. 9,343
Valentine.................... 9,331
T-34......................... 8,961
T49.......................... 8,933
PzKpfw III/IV................ 8,838
SU-8......................... 8,787
StuG III..................... 8,690
T-150........................ 8,679
M6........................... 8,597
M7........................... 8,590
PzKpfw S35 739 (f)........... 8,247
SU-85........................ 8,185
AMX 13 F3 AM................. 8,130
PzKpfw IV.................... 7,986
Hetzer....................... 7,966
S-35 CA...................... 7,768
ELC AMX...................... 7,610
M4 Sherman................... 7,548
M36.......................... 7,487
T-34-85...................... 7,469
T-127........................ 7,342
T40.......................... 7,117
SU-100M1..................... 7,096
T-15......................... 7,063
SU-5......................... 6,767
JagdPz IV.................... 6,687
M22.......................... 6,671
Hummel....................... 6,622
ARL 44....................... 6,586
T-43......................... 6,565
VK 3001 (P).................. 6,556
M8A1......................... 6,520
M41.......................... 6,513
ARL V39...................... 6,509
VK 3601 (H).................. 6,464
M4A3E2....................... 6,420
M18 Hellcat.................. 6,384
SU-85B....................... 6,326
M7 Priest.................... 6,276
KV-2......................... 6,252
AMX M4(1945)................. 6,204
A-20......................... 6,183
PzKpfw II Ausf. J............ 6,176
SU-26........................ 6,162
PzKpfw 38 nA................. 6,138
M5 Stuart.................... 6,103
M3 Lee....................... 6,065
PzKpfw VI Tiger (P).......... 6,059
T-28......................... 6,017
Wespe........................ 5,987
PzKpfw 38 (t)................ 5,912
Somua SAu-40................. 5,792
PzKpfw III Ausf. A........... 5,726
VK 3001 (H).................. 5,688
AMX 105AM.................... 5,669
KV-1S........................ 5,620
M2 Medium Tank............... 5,606
PzKpfw III................... 5,567
M3 Stuart.................... 5,503
T-50......................... 5,439
M37.......................... 5,289
T82.......................... 5,281
SU-76........................ 5,178
Grille....................... 5,149
B1........................... 5,142
VK 3002 (DB)................. 5,111
PzKpfw II Luchs.............. 5,102
AMX AC Mle. 1946............. 5,082
Lorraine39 L AM.............. 5,066
MS-1......................... 5,054
Sturmpanzer II............... 4,991
AMX 12t...................... 4,990
AMX 40....................... 4,967
PzKpfw 35 (t)................ 4,943
Leichttraktor................ 4,883
BT-7......................... 4,876
M4A3E8 Sherman............... 4,836
VK 1602 Leopard.............. 4,797
Renault UE 57................ 4,791
PzKpfw VI Tiger.............. 4,784
D2........................... 4,770
SU-100....................... 4,730
T-46......................... 4,715
T18.......................... 4,705
AT-1......................... 4,690
T2 Light Tank................ 4,639
M3 Stuart.................... 4,598
Sturmpanzer I Bison.......... 4,562
Panzerjäger I................ 4,535
RenaultFT AC................. 4,505
MkVII Tetrarch............... 4,470
SU-18........................ 4,462
IS........................... 4,435
PzKpfw 38H735 (f)............ 4,426
T57.......................... 4,398
KV-13........................ 4,378
BT-2......................... 4,327
Marder II.................... 4,314
T-26......................... 4,237
AMX 38....................... 4,202
T20.......................... 4,196
AMX 13 75.................... 4,104
T25 AT....................... 3,999
T2 Medium Tank............... 3,986
KV-3......................... 3,925
S-51......................... 3,884
RenaultFT.................... 3,881
PzKpfw II.................... 3,862
PzKpfw V Panther............. 3,839
Jagdpanther.................. 3,826
Hotchkiss H35................ 3,815
D1........................... 3,779
T1 Cunningham................ 3,760
SU-14........................ 3,752
M2 Light Tank................ 3,729
AMX 13 90.................... 3,689
SU-152....................... 3,509
T25/2........................ 3,497
Renault BS................... 3,440
M26 Pershing................. 3,345
GW Panther................... 2,914
M12.......................... 2,398
T29.......................... 2,193
Lorraine155 50............... 2,058
T-44......................... 1,825
Jagdpanther II............... 1,605
T95.......................... 1,577
Ferdinand.................... 1,502
AMX AC Mle. 1948............. 1,254
ISU-152...................... 1,136
Lorraine155 51............... 934
IS-3......................... 890
Panther II................... 859
T28.......................... 472
VK 2801...................... 442
T32.......................... 362
T28 Prototype................ 264
VK 4502 (P) Ausf. A.......... 151
KV-4......................... -225
M40/M43...................... -238
T-50-2....................... -329
GW Tiger..................... -381
PzKpfw VIB Tiger II.......... -526
M24 Chaffee.................. -597
E-75......................... -734
AMX 50 Foch.................. -1,691
Object 704................... -1,750
Jagdtiger.................... -1,868
IS-8......................... -2,034
Object 212................... -2,084
Object 263................... -2,372
AMX 50 100................... -2,692
SU-101....................... -2,710
AMX 50 120................... -2,861
Lorraine 40 t................ -2,862
ST-I......................... -2,940
T92.......................... -3,077
M103......................... -3,105
T30.......................... -3,260
VK 4502 (P) Ausf. B.......... -3,368
E-50......................... -3,477
T-54......................... -3,913
M46 Patton................... -3,981
T110E3....................... -4,101
SU-122-54.................... -4,667
Object 268................... -5,099
IS-7......................... -5,397
AMX-50 Foch (155)............ -5,445
JagdPz E-100................. -5,859
T110E4....................... -6,146
E-100........................ -6,343
T110E5....................... -6,409
GW Typ E..................... -6,606
IS-4......................... -6,954
AMX 50B...................... -7,205
Bat Chatillon 25 t........... -7,208
Object 261................... -7,376
Bat Chatillon 155............ -8,239
T-62A........................ -8,472
Maus......................... -8,527
E-50 Ausf. M................. -9,479
M48A1........................ -9,544

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spróbujcie wyjechać z tekstem, że Marvelus113 to mój przydupas, albo ja jego

To jebnę ze śmiechu

Bo równie dobrze Robson to przydupas KamL0, i odwrotnie

 

Po prostu mamy taką samą opinię o jednych, a drudzy o drugich

shoob.png

Opublikowano

Wy wogl macie ten czołg w garażu, albo przynajmniej widzieliście jakieś raporty z bitwy z niego? Ja przynajmniej widziałem raporty, widziałem kilkanaście filmików na youtubie z nim w roli głównej: dobra bitwa= 100k +... Bardzo mało... Do tego jedna rzecz- KamL0, ogarnij się, bo mówisz że Typ nie zarabia, a SP jest jednym z najlepszych MoneyMakerów. Typ jest medem i jak nie umiecie grać medami to się nie wypowiadajcie na temat jego możliwości zarabiania kasy, bo te czołg naprawdę wiele zarabia. Widziałem i nie mów mi "widzieć to sobie możesz". Ty też możesz widzieć, ale z tej wiedzy nic nie wynika, bo jest błędna.

Robson- JgTiger papier??? 250mm na nadbudówce i 160mm pod kątem 40° na dolnej płycie to dla ciebie papier? To nie jest czołg na pierwszą linię jakbyś zauważył, bo wtedy to każdy TD to papier, nawet T110E3 czy T95.

KamL0- Kogo ty pouczasz??? Wiecznie siedzisz na tym forum i codziennie przybywa ci bitew i piszesz mu żeby na dwór wyszedł??? Zacznij od siebie, potem upominaj innych. A po niektórych twoich wypowiedziach czasami mam wrażenie że ty nawet T5 nie masz...

Opublikowano

Koledzy spokojnie, bez spinek.

Potestuję sobie jeszcze na testowym JagdTigera i T34, IS-6 nie wezmę bo ma papierową wieżę i to dla mnie dyskwalifikuje mit o jego super hiper pancerzu ;)

Lowe też nie wezmę, bo grałem nim na testowym i mi się nie podobał, to samo z FCM 50t

Opublikowano

Koledzy spokojnie, bez spinek.

Potestuję sobie jeszcze na testowym JagdTigera i T34, IS-6 nie wezmę bo ma papierową wieżę i to dla mnie dyskwalifikuje mit o jego super hiper pancerzu ;)

Lowe też nie wezmę, bo grałem nim na testowym i mi się nie podobał, to samo z FCM 50t

to chyba mozna zamknac temat

jednak dalej mam pytanie - po co ci to

money makery masz

 

 

Co do Löwe, jego trzeba umiec ogarnac, co nie jest takie latwe jak wszyscy mowia

 

i tak polecam JgTigera 8.8

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...