Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Bronze III da się?


NaG4To

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosz bardzo moje rankedy :D ( tak możecie hejtować farme i buildy)

Dla tych co mówią, że z bronzu wyjść się nie da to proszę :>

6 winów na 8 gier, nie gram może jakoś zajebiście ale ważne, że potrafię zgrać się z teamem.

91984682276113445668.png91097338523833965505.png

rihv60.png

Opublikowano

LOL Przegrał grę DARIUSEM noob l2p gtfo.
A tak rly, 6 winów na 8 gier, więc szykuj się teraz na 10 przegranych. "System" będzie dobierał ci do temu coraz większych lowów bo wykryje, że wygrywasz zbyt dużo gier. Jak wyjdziesz solo q na srebro to masz propsy, ja musiałem się męczyć z duo z kumplem.

Opublikowano

kruncher, darius to obecnie taka łatwa postać do kontry że szok.

nie trudno nim przegrać, a tak do tego co napisałeś to widać że się kurwa gówno znasz.

jesteś taki zajebisty, że srać się chce. Na srebrze to jest łatwiej niż w brązie bo nie 3ba tylu gier carryowac.

A to że ty się meczyłeś na duo z kumplem tyle co ja na solo to twoja brocha

czapa ;)

rihv60.png

Opublikowano

Brąz ty to dobry musisz być...

 

Według ciebie jeśli ktoś ma brąz, to źle gra?

A może autor tematu zaczął dopiero niedawno grać rankedy. Przecież nie da się od razu w silverze albo goldzie wylądować.

Też jestem na brązie. Też uważasz że jestem słaby w tej grze?

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Jeżeli będziesz tak grał to wyjdziesz na spokoju - wyżej.

Wystarczy wszystkich zignorować w grze, jeżeli Ci "dokuczają" i grać samemu + dobra muzyka.

Ja w tym sezonie to już jest 10 tydzień, (od 2 tyg. nie gram), wybiłem się z bronz III do golda V, więc da się. =)

Od jutra biorę się za wbijanie wyżej.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Według ciebie jeśli ktoś ma brąz, to źle gra?

A może autor tematu zaczął dopiero niedawno grać rankedy. Przecież nie da się od razu w silverze albo goldzie wylądować.

Też jestem na brązie. Też uważasz że jestem słaby w tej grze?

 

 

Yup, skoro jesteś w brązie to jesteś słaby, handluj z tym.

 

 

@topic

 

Znam człowieka, który z brązu 3 wyszedł do plat 2 w 4 tygodnie, więc nic w tym dziwnego nie widzę.

Powodzenia w osiąganiu dalszych sukcesów.

Opublikowano

Według ciebie jeśli ktoś ma brąz, to źle gra?

A może autor tematu zaczął dopiero niedawno grać rankedy. Przecież nie da się od razu w silverze albo goldzie wylądować.

Też jestem na brązie. Też uważasz że jestem słaby w tej grze?

 

 

jeśli wygrasz wszystkie pierwsze 10 rankedów, za które dostaje się w chuj dużo pkt. to możesz być silver 1-2 od razu, więc nie pierdol, że nie mozna być od razu na silverze

 

@top

gj, cisnij dalej

Opublikowano

kruncher, darius to obecnie taka łatwa postać do kontry że szok.

nie trudno nim przegrać, a tak do tego co napisałeś to widać że się kurwa gówno znasz.

jesteś taki zajebisty, że srać się chce. Na srebrze to jest łatwiej niż w brązie bo nie 3ba tylu gier carryowac.

A to że ty się meczyłeś na duo z kumplem tyle co ja na solo to twoja brocha

czapa ;)

Darek jest latwy do kontry?

 

Maybe 1v1?

 

Ostatnio gralem na acc z brazem, 10 win na 10 gier damn op

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

31 min 47 farmy, na afku byłeś?

 

PS Ja riven przed nerfem miałem 7/8 win, każedego na 1lvlu rozjebałem na samo q, a w late inicjowałem tfy stunami, ogólnie ładnie sie carrowało.

beznazwy1za.png


Opublikowano

Mój brat grając tylko Różowym Taric'iem wyszedł z brązu IV do srebra III da się?

Może jakieś SS, bo mi ni chuja chce się wierzyć

 

Gz bro, rob tak dalej a wyjdziesz na... Co ja mowie, grasz dariusem adc, jesteś chujowy

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Może jakieś SS, bo mi ni chuja chce się wierzyć

 

Gz bro, rob tak dalej a wyjdziesz na... Co ja mowie, grasz dariusem adc, jesteś chujowy

on już nie gra w lola więc raczej nie :D on gra teraz w Elsworda ale na serio z brązu 4

 

Może jakieś SS, bo mi ni chuja chce się wierzyć

 

Gz bro, rob tak dalej a wyjdziesz na... Co ja mowie, grasz dariusem adc, jesteś chujowy

 

na srebro 3 wyszedł

Opublikowano

Z brązu banalnie jest wyjść, nie wiem w czym wy ludzie macie problem :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...