Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Pleśniawek vs s3y


Pleśniawek

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Mogę coś wykrzesać ale daj ilość wersów (albo dajemy różną albo Ty ustawiasz) no i temat zarzuć bo nie mam pomysłu...

Opublikowano
Jak zacząłem pisać rap, to myślałem, że kilka tekstów,

Teraz jest w tym jakiś ład i wiążę z nim kilka celów.

Nadal forma jest słaba, piszę tylko kilka miechów,

Idę w tą stronę nadal, chcę dobrych bitów i wersów.

Nie chciałbym nigdy zejść, tam skąd nie ma powrotu,

Po prostu nie chcę się sprzedać, jak kilku idiotów.

Nie chcę niczego żałować nigdy, bo to jest śmieszne,

Tak samo jak każdy koleś, na odwyku ciągnący herę.

Potrzeba będzie to wbiję w bit, zniszczę bez skrupułów,

Przynajmniej się w tym wyróżnię, a Ty płyń do ogółu.

Płyń jak chcesz być nikim, być po prostu człowiekiem,

Ja na to się nie godzę, zawsze chciałem coś więcej.

Najniższa krajowa u nas, to tysiąc pięćset z groszem,

Zastanów się czy tak chcesz żyć, zastanów się porządnie.

Wybór w rękach człowieka, nie zawsze jest tym trafnym,

Ale każdy na coś narzeka, niektórym nie przetłumaczysz.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Uczeń
Opublikowano

Tekst:

 

Bez tematu, ładu i dylematów,
na rozgrzewkę wychodzę naprzeciw diabłu.
Nie mam czasu, by być jak ty
giń, mówisz płyń? nie potknąłem się ani razu.
Więc robię swoje nie pierdole o robocie
bo w tym kraju zapierdolą Ci nawet ostatnie kalosze.
Chamstwo, upór a do tego sława,
po trupach do celu nie słysząc prostego "ała".
Kolejna zwała? To nie pierwszy raz,
przejebane miałem od zawsze ooO tak.
Takt, słyszysz to brat?
To rap, a rap jest dla nich jak kat mag.
O fuck, cóż to za blant,
Rozpierdolił mnie bardziej niż rock star.
Miałem pomysł, ale się ulotnił,
pojawił się w mig ale szybciej znikł.
No i chuj, że mam wyjebane jajca
Jak bym się przejmował to bym umarł szybciej -NARKA!

 

Moje pierwsze jakiekolwiek nagranie siebie (no 5 razy próbowałem, które lepiej + majk od słuchawek xD) do tego a capella- beka grana:

http://w873.wrzuta.pl/audio/4ZMa53Ct0DU/n5_a_capella_s3y

 

 

Ps. zajebałeś mi kolor tekstu :D i patrz jednak dziś się wyrobiłem...

Opublikowano

Stary, nie masz bita żeby pod to nagrać?

Ściągnij sobie darmowe z yt/chomika czy shadowville.com ;)

 

Mogę Ci ostatecznie zrobić szybką obróbkę wokalu za free ;>

 

Głos wędruje na Plesniawka, kozak rymy, widzę że się rozkręciłeś co nieco ;>

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...