Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Celownik laserowy


Xanter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Celownik, który znacząco nam pomoże w bitwie. Na większe odległości widać w co celujemy oraz w co przeciwnik celuje i czy ma na nas strzał za przeszkody (ukształtowanie terenu itp). Niestety ale nie każdy czołg.

 

Instalacja:

Rozpakowujemy dany czołg, np IS i wklejamy R01_IS do folderu res_mods/0.8.4/vehicles/russian.

 

russian - ruskie czołgi

american - amerykańskie czołgi

british - brytyjskie czołgi

chinese - chińskie

french - francuskie czołgi

german - niemieckie czołgi

 

 

No i najważniejsze:

Mod ten jest zakazany. Na chwilę obecną tylko na serwerze RU jest wgrana łatka wykrywająca, kto jaki mod używa. Na chwilę obecną nie jest planowane wprowadzenie takiej łatki na Eu/NA. Jak będziecie robili jakieś fotki z gry, nagrywali jakieś filmiki to radzę to robić tak aby tego moda nie było widać.

 

 

 

 

 

1365511282-U7770.jpg

 

 

 

Download - ze wględu na duży rozmiar pliku (170mb), skan we własnym zakresie (https://www.virustotal.com/pl/)

 

http://egofiles.com/5LE2er68p1fBZ003/WIP-laser#4.rar

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Za ten mod jest BAN !!!!!

 

Mody za które mozna dostać BANA!!!

 

- "Celowniki laserowe" (czerwona linia wskazuje z beczki)
- Defoliantów (zmywacze liści)
- 3D hitskins (które sprawiają, czołgi przejrzysty i pokazać modułów wewnątrz) - proszę zauważyć regularne hitskins nie są zakazane
- Zmiany tracer / hacki
- Darmowe mods camera "
Opublikowano

 

Za ten mod jest BAN !!!!!

 

Mody za które mozna dostać BANA!!!

 

- "Celowniki laserowe" (czerwona linia wskazuje z beczki)
- Defoliantów (zmywacze liści)
- 3D hitskins (które sprawiają, czołgi przejrzysty i pokazać modułów wewnątrz) - proszę zauważyć regularne hitskins nie są zakazane
- Zmiany tracer / hacki
- Darmowe mods camera "

 

 

Przeczytaj to co napisałem w pierwszym poście.

76561198001815076.png
Opublikowano

A co to ten Mod Camera? Bo mi się to kojarzy z klientem Camera z metina xD

Mod który pozwala ci latać kamerą po całej mapie.

76561198001815076.png
Opublikowano

Przecież, to w niczym nie pomaga xD

Będziesz patrzył na drugi koniec mapy, a ktoś będzie w tym czasie cię rozwalał.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Tak samo jak skiny czołgów, też są zakaze ale i tak ludzie używają. Żadko się zdarza, żeby banowali za mody (jednak ja nie radze tego lekceważyć), częściej za kupno golda/kont na allegro...

Opublikowano

sciagnołem to i co mam z tym zrobic ? nie da sie wypakowac bo to nie rar ani zainstalowac bo to nie exe jak tego uzyc zeby to zainstalowac/?

Opublikowano

Tak samo jak skiny czołgów, też są zakaze ale i tak ludzie używają. Żadko się zdarza, żeby banowali za mody (jednak ja nie radze tego lekceważyć), częściej za kupno golda/kont na allegro...

 

Modele czołgów są zakazane

 

Hitzone, skiny są dozwolone

 

 

shoob.png

Opublikowano

z ciekawości spytam jak ustawić, aby ta linia gdzie się wybiera czołgi była taka podwójna ;p?

To już jest inny mod. Jak chcesz to mogę go wstawić.

76561198001815076.png
Opublikowano

 

Modele czołgów są zakazane

 

Hitzone, skiny są dozwolone

 

 

Mówiąc skiny, miałem na myśli zmienione wyglądy czołgów (czyli modele, tak jak to ująłeś) :)

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...