Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] jakim08


Dziobagg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, pracę robię od nie dawna. Proszę o rady dla mnie (proszę bez hejtów, każdy jakoś zaczynał xD)



1. Moja number one na zlecenie :P



1365507015-U336505.jpg



2.



1365507075-U336505.jpg



3.



1365507127-U336505.jpg



4.



1365507177-U336505.jpg



5.



1365507214-U336505.jpg



6.



1365507244-U336505.jpg



7.



1365507295-U336505.jpg




Na razie tyle, pewnie usłyszę dużo o napisach :P W każdej pracy oprócz 6. mam taką samą czcionkę bo nie mam żadnych aktualnie, muszę sobie pobrać jakaś paczkę ;) W kolejnych pracach czcionki powinny być inne ^_^


3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Wszystkie prace robisz tą samą czcionką (prócz może jednej)

Tutaj masz moje hejty:

1365507177-U336505.jpg

Textura + render nie wygląda to za ładnie dodaj jakieś C4D czy 2 render żeby tu się coś działo.

 

1365507214-U336505.jpg

Przez tego robota widać texture nie ładnie to wygląda.

 

1365507244-U336505.jpg

Widać że render był wklejony do tego widać mocno że nie postarałeś się o prawą stronę i po prawej stronie nie wygląda już dobrze.

 

To na tyle reszta jest w miarę ok.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

@Seba

Tak wiem, czcionek mi brakuje, poprawie to w następnych pracach jak to pisałem w pierwszym poście ;)

Robot. To androidek! :P

Dziewczyna. Tak, nad tym też próbowałem coś zmienić, ale nie mogłem tego jakoś naprawić... :unsure:

Skryim. Z tym też pomysłu za bardzo nie miałem.. spróbuje to poprawić... spróbuje :P

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

2 Nowe na zlecenie. Tylko 2 bo ostatnio czasu nie miałem robić jakoś:


Proszę o wypowiedzi, mój temat stoi a do innych każdy jakoś ocenia :P



1. Taka.. dziwna, nie wiedziałem co dodawać, szału nie ma :D



1365667433-U336505.jpg



2.



v1


1365667473-U336505.jpg



v2


1365667508-U336505.jpg


3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...