Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny server survival


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ustawić server na mody. Nie moge wejsc na server niewiem jakie ma ip.Chce server online non-pemium survival.i chce miec wlasny spawn.

 

A jak moge być adminem? chce server publiczny i miec spawn i komendy.

 

 

#Minecraft server properties
#Tue Apr 09 12:12:54 CEST 2013
generator-settings=
allow-nether=true
level-name=world
enable-query=false
allow-flight=false
server-port=25565
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
level-seed=
server-ip=
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=false
spawn-animals=true
snooper-enabled=true
hardcore=false
texture-pack=
online-mode=true
pvp=true
difficulty=1
gamemode=0
max-players=20
spawn-monsters=true
generate-structures=true
view-distance=10
motd=A Minecraft Server
PS: niemam premium ale bende miał za mięsiąc.(urodziny 3maj !!!)
Skąd wezme ip ?

xxx

Opublikowano

IP dostajesz przy wykupywaniu serwera (nie ważne czy to VPS, czy serwer w jakimś hoście "dla dzieci" (craftserve, itd. itd.)).

Jak zrobić serwer z modami znajdziesz w google.

Opublikowano

Acha ajak chce server tak idla graczy by wyście mogli wejść non-premium.Darmowy.bo kase nie problem ale rodzaj płatności tak ps: niemam telefonu ani konta w banku.

xxx

Opublikowano

Pisałem już wyżej:

 

IP dostajesz przy wykupywaniu serwera (nie ważne czy to VPS, czy serwer w jakimś hoście "dla dzieci" (craftserve, itd. itd.)).

Opublikowano

oni niechcą tego sćiągać i muwią mi że jakoś są servery które są non-premium i nie wymagają hamachi.

xxx

Opublikowano

oni niechcą tego sćiągać i muwią mi że jakoś są servery które są non-premium i nie wymagają hamachi.

 

Prosiłem, pisz po Polsku.

Skoro stawiasz serwer hamachi to oni muszą mieć zainstalowane hamachi i być z tobą w jednej sieci.

Jeżeli chcesz serwer bez hamachi musisz kupić sobie miejsce (w twoim wypadku lepiej sloty) na np. craftserve.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...