Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]ao vs anhur


adrianPO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężko porównać tych 2 bogów....

 

Z jednej strony Anhur, który

 

Posiada slow'a

Posiada Stun'a

Posiada skill do ucieczki, pogoni

Posiada Ult o durzym zasięgu

 

Z Drugiej strony Ao Kuang, który

 

Posiada tornado na 4 lvl'u ubija sam miniony njednym skill'em

Posiada ulti o wyoskim dmg

Posiada skill zwiększający speed mov

 

Osobiście polecam anhur'a gdyż łatwiejszy w ogarnięciu....

alishia.jpg


Opublikowano

Kazdy bog jest latwy do ogarniecia, trudniej go wymasterowac.

ao i anhur to cos zupelnie innego, jezeli lubisz grac ad ranged to kupujesz anhura, jezeli lubisz grac na midzie to kupujesz ao, tak latwo jest wybrac.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Kazdy bog jest latwy do ogarniecia, trudniej go wymasterowac.

ao i anhur to cos zupelnie innego, jezeli lubisz grac ad ranged to kupujesz anhura, jezeli lubisz grac na midzie to kupujesz ao, tak latwo jest wybrac.

 

Aphrodite nie da się "ogarnąć" on masz ją wymasterowaną lub nie =) są bogowie którymi na ślebo bijesz i masz k, a innymi (czyt Aphrodite) musisz powoli zabijać przeciwnika uważająć, by nie paść.

alishia.jpg


Opublikowano

Anhur - kompletna postać, jest slow, stun, escape i całkiem mocny ult.
Ao - wkurwiające ale mocne tornado, słaby escape (skill który daje speed'a), ulti którym bardzo trudno trafić.

To tyle. Wybór należy do Ciebie, ja opisałem po części te postaci :)



Jeśli już chcesz wybrać Ao bo lubisz postacie z Magical Attack, wybierz lepiej He-Bo. Jest łatwiejszy i bardzo mocny :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...